"לא תואמת את האווירה הציבורית העכשווית": בימים האחרונים עלה קמפיין חדש של בנק דיסקונט עם הפרזנטורית הקבועה רותם סלע. אל סלע הצטרף בפרסומת החדשה ליאור נרקיס, ששירתו נשמעת בקמפיין, אך הזמר עצמו אינו נראה - על אף שנרקיס כן השתתף בצילומים. ל-mako נודע כי הקטע עם הזמר נחתך ברגע האחרון מהקמפיין והפרסומת קוצרה, בגלל שהרגישה שמחה מדי.

לפני כשבועיים צילם משרד הפרסום אדלר חומסקי & ורשבסקי בעבור הבנק קמפיין הלוואות חדש שנועד לעזור לאנשים בתקופה הקשה - ונרקיס אף הגיע להצטלם. במשרד הפרסום החלו בעריכת הפרסומת ותוך כדי העבודה, החליטו להוריד את הצילומים של נרקיס ולהשאיר רק את הביצוע שלו. הסיבה לכך היא שהקטע המדובר היה קטע שמח ולא מתאים למצב, לדעת המפרסמים. בסופו של דבר הפרסומת קוצרה וכאמור גם נרקיס נחתך ממנה. 

בתקופת המלחמה עלה נרקיס לכותרות בזכות מיזם חתונות שהוביל יחד עם אשתו ספיר, שנתן מענה ללוחמים שבעקבות המצב נאלצו לדחות/לשנות את חתונתם. "זכינו אשתי ואני לפתוח את ביתנו בפני חיילי צה"ל", מסר אז נרקיס ל-mako.

מדיסקונט נמסר בתגובה: "במהלך עריכת הפרסומת, עלה כי סצנת החתונה בה השתתף ליאור נרקיס אינה תואמת את האווירה הציבורית העכשוויות, ולכן הוחלט לבצע שינויים ביחס לתסריט".