תשעה חודשים
אינסטה פאפא יובל המבולבל (צילום: אינסטגרם)
צילום: אינסטגרם

שלום לכם ילדים וילדות: אינסטה פאפא עסוק במיוחד

יובל שם טוב (יובל המבולבל בשביל העולם) הוא אבא מסור לחמישה בנים ובת, ודומה שלצד העבודה העמוסה, הוא גם מוצא את הזמן לפיקניק בקניון עם השבט האישי שלו. הצצה מגניבה לאללה

ליה אור | 9 חודשים | פורסם 07:19 22.12.17 

שנה גודל אות

הפאפא: יובל שם טוב הוא אחת הפיגורות בעולם הבידור הישראלי שקשה להתעלם מהן. בגיל 45, הוא עדיין שולט ביד רמה בעולם הילדים עם דמותו האהובה– יובל המבולבל. אבל לא רק – הוא משחק בשלל הצגות ומופעים ותכניות לילדים בדמויות שונות, וללא ספק, מדובר במעצמה של איש אחד שבימים אלה של מופעי חנוכה עובד מסביב לשעון. שם טוב הוא גם פאפא עסוק במיוחד – לו ולאשתו מיכל יש שישה ילדים, והם מתגוררים במושב נווה ירק ליד הוד השרון, ומגדלים בנחת את השבט הקטן שלהם. מעבר לזה ששם טוב נראה לנו אבא מסור במיוחד, הוא ידוע בחיבתו הגדולה למעריציו הקטנים והרבים, ותמיד מחייך, מצטלם וחותם לכל מי שמבקש.

הבייביז: זה נשמע מאוד ראוי שלמלך הילדים של ישראל יהיו, ובכן, שישה ילדים, ותסמכו על זה שהילדים במשפחת שם טוב שומעים כל הזמן את המשפט "איזה כיף לכם שיובל המבולבל הוא אבא שלכם". טווח הגילאים במשפחת שם טוב מתחיל מ-13 וחצי לגדול, ועד שנה וחצי לקטן. 5 בנים ובת אחת - מטר, גיא (הבת), בר, פלג, אופק וגפן. כולם בהפרש של שנתיים אחד מהשני. ואנחנו רק יכולות לדמיין איך נראית ערימת הכביסות בבית הזה.

הפוטוז: 32 אלף העוקבים של שם טוב מקבלים הצצה לחיים עסוקים מאוד של אבא לשישה בהוא במקרה גם כוכב ילדים שעובד ללא הפסקה. תקבלו שם הרבה אינפורמציה על הופעות ותכניות בכיכובו, סרטונים שלו מנגן ושר, המוני תמונות עם מעריצים וכמובן – המשפחה הגדולה והשמחה שלו. הפיד של שם טוב מחמם לב, ועולה ממנו אדם מלא חום ואהבה כלפי הסביבה שלו. וכמובן – הכל תמיד עם חיוך. עקבנו.  

איזה כיף לך שאבא שלך יובל המבולבל!

משפחת שם טוב בהרכב מלא. איך אתם נכנסים לפריים איך?

כשלבת היחידה במשפחה יש יומולדת.

משפחת שם טוב, הם בדיוק כמו כולנו.

גם יובל מגיע ממשפחה גדולה. כאן עם האחים שלו.

עם מיכל. אם אתם מחייכים ככה אחרי שישה ילדים, ללא ספק עליתם על משהו.

טוב גפן פשוט מתוק.

מרדים ילדים. כנראה שהוא לא שר להם שירי יובל המבולבל לפני השינה.

והנה הוא מבקר את מיכל הקטנה אחרי הלידה, ואפילו הביא בלונים!        

אל תשכחו שמדובר באמן מוכשר.

אין אהבה בעולם כמו אהבה של אבא.

אבל ממש!

 

טסים לחו"ל. מה שנקרא, בקטנה.

וככה הוא נראה כשהיה בצבא. הייתם מזהים?

...כן , היה לי פעם שיער....

A post shared by יובל המבולבל �� (@yuval_shemtov1_) on

לא שוכחים לעשות כיף תמיד!