תשעה חודשים
נטלי פרץ אדון החלב (תמונת AVI: פייסבוק)
ארי התינוק מציג בפני אמא את החיים עצמם
|
תמונת AVI: פייסבוק

האדון והחלב: הסרטון הכי מצחיק שתראו היום

בא לכם רגע של נחת? קבלו: השחקנית נטלי פרץ והבמאי רועי אבנטוב יצרו פנינה יצירתית ויראלית שכובשת את הרשת ואתם חייבים את זה לעצמכם. אחר כך תשתפו את שאר העולם

נטעלי גבירץ | 9 חודשים | פורסם 12:20 14.03.17 

שנה גודל אות

בהורות אנחנו נדרשים להמון המון משאבים, וגם אם הוא המתגמל מכל, אין ספק שמדובר במסע מתיש לטווח הארוך. נטלי פרץ ורועי אבנטוב, שני אנשים מצחיקים במיוחד שהם גם שכנים והורים, החליטו לשלב כוחות ולעשות מהלימונים לימונדה שכובשת את הרשת בכל הכח. התוצאה, סרטונים שנותנים הצצה לחיי ההורות בסגנון ׳תראו מי מדבר׳, אלא שפה הדיאלוג של האם עם התינוק ישיר, והתינוק הזה לא לוקח שבויים.

הסרטון הראשון בסדרה, שנמצאת בעריכה ופרקים נוספים מתוכה בדרך, נקרא ׳האדון והחלב׳, ולצד האם, אותה מגלמת נטלי, אמא לשלושה, משחק התינוק ארי בן השבעה חודשים, שאין ספק שירש את כשרון המשחק מאמא, וזוכה לדיבוב משובח מהשחקן שלומי טפירו. על העריכה והבימוי ממונה רועי, השכן מלמטה, במאי וכותב של סרטי תדמית ותוכן דיגיטלי ביומיום, ואב לשניים.

פרץ היא שחקנית מוכשרת, המשחקת בימים אלה בהצגה ׳מלך ישראל׳ בצוותא, וזכורה לרבים מסרטונים ויראליים אחרים - סדרת "סוזי האחות מטיפת חלב", אותה עשתה עם חברה אחרת, נועה ארנברג, יוצרת הסדרה ׳האחיות המוצלחות שלי׳. הבנות של פרץ ואבנטוב לומדות באותה כיתה, ומספטמבר, אז התחילו יחד את כיתה א׳, הרעיון ניצת. "יצא לנו לבלות הרבה ביחד ולהסתלבט על הילדים, כי זה מה שעושים כדי להתמודד", מספרת פרץ, "ואז התחלנו לדבר על לעשות משהו ביחד. יום אחד הוא עלה הנה בספונטניות, ופשוט צילמנו את זה".

בסרטון המדובר, שזוכה לתפוצה אדירה ונצפה כבר מאות אלפי פעמים ברחבי הרשת, דורש התינוק חלב, זאת למרות שרק סיים לא מזמן לינוק. אמא שלו, שבדיוק מנסה להתייחד קצת עם הטלפון, מנסה לפתוח את הנושא לדיון, אבל הוא מבהיר לה שהסשן הקודם היה רק לנחמה, ועכשיו הוא רעב באמת. הדיאלוג המצחיק נוגע בנושא מוכר ולא מדובר מספיק: התנפצות המציאות עם ילדים אל מול כל מה שכותבים ואומרים שהם אמורים לעשות. כשהאמא אומרת לתינוק שהוא לא ישן כמו שהוא אמור, הוא שואל: "איפה זה כתוב, תראי לי?" והיא עונה: "בכל מקום שכותבים שגרת יום תינוק. בגוגל". זאת הרמה להנחתה יפהפייה מצד הקטנטן, שאומר: "סבבה, לא קראתי את זה".

נטלי פרץ אדון החלב (תמונת AVI: פייסבוק)
הורות. בלי חוש הומור אבדנו
|
תמונת AVI: פייסבוק

פרץ מודה שלא פשוט לשחק לצד סטאר ברמה של בנה. "מעניין לראות את מה שקורה מאחורי הקלעים של הסרטונים", היא מספרת. "איך אנחנו עושים הכל כדי לעשות דברים בשקט כשהוא ישן, צריך לחכות המון, לחכות שהסטאר ישן, יאכל, לפעמים אנחנו מחכים שעה וחצי עד שיואיל בטובו להתעורר!", אמא שמעוניינת שהילד שלה יקיץ מהשנ״צ - פרייסלס.

>> לעוד סרטונים כובשים ברשת