המוצר החדש שישנה את כל מה שידעתם על הפקת חתונות: לראשונה בעולם משקפי מציאות מדומה יאפשרו לזוגות לבקר בגני אירועים מרחוק על מנת לבחור את הלוקיישן המושלם, בלי לצאת מהבית. "אין עוד מוצר כזה בעולם – לראשונה משקפי מציאות מדומה פותרים בעיה יומיומית שכל זוג בישראל ייתקל בה בשלב כזה או אחר", אומר רועי גזית, מנכ"ל ובעלי המותג "כלות אורבניות".

לאחר ההתרגשות מהצעת הנישואים הרומנטית, מגיע שלב תכנון החתונה ובחירת הלוקיישן, ומהר מאוד זוגות מבינים שלא מדובר בהחלטה פשוטה כלל. כל זוג שהתחתן יודע עד כמה הדרך ארוכה עד למציאת המיקום המדויק. הפתרון הטכנולוגי של כלות אורבניות משנה את כל מה שידעתם על עולם החתונות - עתה, במקום לנסוע מאולם אירועים אחד לאחר, כשאתם מבזבזים על הדרך זמן, משאבים ואנרגיות, כל מה שתצטרכו לעשות זה לשבת על הספה בבית, ולהרכיב את המשקפיים החדשניים "Place It". באמצעות הטכנולוגיה הייחודית, המאפשרת צפייה באולמות ובגני אירועים ברזולוציית 4K, תוכלו לסייר מרחוק בגני האירועים ולבחור כך את המיקום המנצח.

המשקפיים שיאפשרו לכלות אורבניות לבחור אולם (צילום: דריה גלר)
המשקפיים שיאפשרו לכלות אורבניות לבחור אולם|צילום: דריה גלר

אם עד עכשיו משקפי מציאות מדומה שימשו בעיקר תחומים אחרים, כמו משחקי מחשב, הפתרון של כלות אורבניות פורץ דרך בתחום חדש: "זו אחת הפעמים הראשונות בהיסטוריה שבהן משקפי מציאות מדומה פותרים בעיה יום יומית שכזו, שלא קשורה למשחקים, לטכנולוגיה גבוהה, לצבא או לרפואה".

דמיינו את זה – קפיצה באחר הצהריים בין תל אביב לקיסריה, בין השרון לשפלה, בין חופי הים להרי ירושלים, תוך ספיגת חווית האירוע האותנטית מאירועים אמיתיים שהתרחשו בכל הלוקשיינים הטובים ביותר בישראל. כך תוכלו לצפות באירוע מקצה לקצה - משלב קבלת הפנים, דרך החופה ועד לאוכל ולריקודים. בנוסף, תוכלו לקחת את כל הידע הזה איתכם לכל מקום, ולצפות במיקומים באמצעות המשקפיים שוב ושוב עם המשפחה והחברים.

"תהליך בחירת אולם החתונה הוא תהליך ארוך ומורכב שלוקח הרבה מאוד זמן", מתאר גזית ומרחיב. "לרוב, הדרך של זוגות לאסוף מידע היא מוגבלת, כי אין להם תמונה אמיתית של איך מרגיש אירוע בקום. באתרי האינטרנט ובאינסטגרם הכל מעוצב בפילטרים ומצולם מזוויות, ואי אפשר לקבל תחושה אותנטית. מה שכמובן מחייב הגעה תיאום פגישה במקום. בהתחלה זו חוויה נחמדה וכיפית, אבל בפגישה הרביעית או החמישית זה כבר לא. גם התחושה שאתם מפריעים לזוג אחר באירוע שלו, לא מוסיפה לחוויה. במצבים כאלה זוגות רבים מתפשרים, למרות שביקרו במספר מצומצם של מקומות".

בדיוק לבעיה זו משקפי המציאות המדומה נותנים מענה. "אנו מאפשרים לזוגות לעמוד בתוך גני האירועים, במהלך חתונה אמיתית, ולחוות חוויה שקרובה מאוד למציאות. יותר מ-500 כלות התנסו כבר במשקפיים, ודירגו את החוויה כקרובה למציאות בציון של 8.5 מתוך 10", הוא מספר ומסביר. "אפשר לצפות בחתונות בכל רחבי הארץ. השימוש במשקפי המציאות המדומה מאפשר לצפות באירוע מהספה בסלון הביתי ואף לקבל הדרכה וליווי מהצוות של כלות אורבניות בכל הנוגע למחירים, כמות מוזמנים אפשרית בכל מקום ועוד. בזכות הפתרון שלנו, הזוגות יוכלו לבחור מיקום בצורה מושכלת יותר, אחרי שראו את כל גני האירועים והאולמות שרצו באמת, ולא נאלצו להתפשר על בדיקת מקומות בגלל מרחק, זמן או עלות".

לדבריו, לפתרון הטכנולוגי המתקדם יש פוטנציאל בשינוי השוק מקצה לקצה: "השקת השירות החדש תאפשר למאות אלפי זוגות נוחות, זמינות ורוגע שלא היו קיימים עד היום בתחום ארגון החתונות בישראל. משקפי המציאות המדומה ישנו לגמרי את תהליך החיפוש אחרי אולמות אירועים המהווים 70 אחוז מסך ההוצאה על חתונה. יותר מכך, המשקפיים רלוונטיים גם לתכנון של אירועים עסקיים, ולא רק של חתונות".

כך נראית החבילה: משקפי ה-VR שיאפשרו לכם לבחור אולם (צילום: מאמא צלמים - מארק)
כך נראית החבילה: משקפי ה-VR שיאפשרו לכם לבחור אולם|צילום: מאמא צלמים - מארק

כדי להנגיש עבורכם עד הבית את שלל האולמות והגנים, "כלות אורבניות" עמלו במשך חודשים ועברו בלמעלה מ-70 גני האירועים המובילים ברחבי הארץ כדי לצלם אותם בטכנולוגיית המציאות המדומה החדשנית, בתלת ממד וב-360 מעלות.

לכל זאת מתווסף גם יתרון כלכלי - במאות שקלים בלבד תוכלו לסייר באירועים ולטייל בגנים מרחוק לפי בחירתכם וללא הגבלת צפייה בכמות המיקומים. "מדובר בחיסכון ענק של זמן וכסף, כמו תשלום על דלק למשל, לכלות ולזוגות. It’s a win-win situation לכולם. כל דרך אחרת תבזבז להם זמן וכסף, ולא תבטיח שהם ימצאו את המקום המתאים ביותר עבורם", מסביר גזית ומוסיף, "אנו מעניקים פתרון ומענה לבעיה אמיתית שקיימת בשוק החתונות, ומעניקים תוך כדי ערך אמיתי ללקוחות ולעסקים עצמם".