אירוע חריג ותמוה בחשבון הטוויטר הרשמי בשפה העברית של ראש ממשלת ישראל: שרה נתניהו פרסמה 6 ציוצים רצופים, זאת למרות שאין לה מעמד רשמי - דבר שהביא להתערבות של יועמש"ית משרד ראש הממשלה שהורתה למחוק את הציוצים.

נועה ארגמני במפגש עם אביה יעקב  (צילום: דובר צה
"היא נכנסה ללב של כולנו", נועה ארגמני במפגש עם אביה יעקב|צילום: דובר צה"ל

בפרסומים השונים, נכתב על שיחה שקיימה עם יעקב ארגמני, אביה של נועה ארגמני ששוחררה במבצע ההרואי. ציוץ נוסף עסק בציטוט של נתניהו: "אמן - בעזרת השם ראש הממשלה יחזיר את כל חטופינו. נועה נכנסה ללב של כולנו, ללב של הילדים שלנו. אני וכל המשפחה שלנו מוסרת לכם חיבוק ענק, לך ולרעייתך ליאורה".

בציוץ השלישי כתבה שרה פעם נוספת על שחרורה של נועה ארגמני ועל אימה, שזכתה לראות אותה חופשייה בבית החולים איכילוב: "אני מאושרת שליאורה זכתה לחבק את נועה. אני מתפללת לשלומה ומאחלת לה רפואה שלמה. אני כל כך אוהבת אותה, היא אישה מדהימה ואני מאושרת בשבילה ובשבילכם".

ְשרה נתניהו (צילום: אריאל לייב ארמבס, פלאש 90)
שישה ציוצים תוך דקות, שרה נתניהו|צילום: אריאל לייב ארמבס, פלאש 90

בציוץ הרביעי תוארה בגוף שלישי שיחה שקיימה נתניהו עם אימו של אלמוג זיו שחולץ מהשבי - עם ציטוט בשבחו של ראש הממשלה: "רוזיטה זיו ביקשה להודות לראש הממשלה נתניהו ולרעייתו שרה על ההירתמות והליווי האישי לאורך כל התקופה: 'אין לי מילים איך להודות לכם. שאף אחד לא יעשה עוול ויגיד שראש הממשלה לא רוצה להחזיר את החטופים. האמנתי בזה מהיום הראשון ואני יודעת שהוא עושה הכול כדי להחזיר את כולם'".

רה
"שאף אחד לא יגיד שראש הממשלה לא רוצה להחזיר אותם". נתניהו עם נועה ארגמני ואביה בביה"ח

גם הפרסום החמישי נכתב בגוף שלישי, והפעם עסק בנפילתו של גיבור ישראל, רב-פקד ארנון זמורה ז"ל: "הגברת נתניהו ביקשה למסור חיבוק גדול לכל המשפחה: 'אמרתי לכם שהילד שלכם יחזור'. כשבעלי יצא בבוקר לא הפסקתי לדאוג, לקוות ולהתפלל. אין מי שלא מאושר היום וזוקף את ראשו בגאווה. אני מחבקת יחד אתכם את משפחתו של גיבורנו, לוחם הימ"מ ארנון זמורה ז"ל, שראש הממשלה יקרא את המבצע על שמו".

שלומי זיו בבית החולים לאחר החילוץ משבי חמאס (צילום: דובר צה
ציטוטים בשבחו של ראש הממשלה מפי אימו של שלומי זיו רוזיטה. זיו לאחר שחרורו|צילום: דובר צה"ל

בציוץ האחרון נכתב שוב על שיחה של שרה נתניהו עם אימו של שלומי זיו: "רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו שוחחה כעת עם רוזיטה זיו, אימו של שלומי זיו ששוחרר וחזר היום הביתה במבצע צבאי הירואי".

מלשכת ראש הממשלה טרם נמסרה תגובה.