הדקיקות של האייפד פרו הוא רק ההתחלה בתהליך של אפל לייצר מחשבים ומוצרים דקים יותר ויותר, לפי דיווח של מארק גורמן מבלומברג בניוזלטר שלו Power On. החברה מתכננת דיאטה גם לאייפון 17 שיהיה "רזה משמעותית" ועובדת גם על הקטנת ה-MacBook Pro והשעון של אפל.

זו לא הפעם הראשונה שאנחנו שומעים על "אייפון 17 Slim" דק במיוחד, האתר The Information ואנליסטים שונים המתעסקים בשרשראות אספקה ​​דיווחו שהמכשיר הזה בדרך, ויעלה כנראה יותר מהאייפון 15 פרו מקס. עדיין אין דעה רווחת על כמה דק הוא יהיה, אבל השמועות מדברות על צג בגודל 6.6 אינץ' ואי דינמי קטן יותר.

זה לא מפתיע שהחברה רוצה לחזור לייצר מוצרים דקים יותר, אבל ההבדל העיקרי הוא שכעת החברה כבר לא רוצה לעשות את זאת בכל מחיר. הרצון הזה יצר כמה מהמכשירים המרשימים ביותר של החברה, אבל אולי גם הוביל למכשירי אייפון עם בעיות שונות, בחירה מוגבלת של שקעי טעינה, חיי סוללה קצרים יחסית, מקלדות גרועות ותביעות משפטיות נגד אפל. עם זאת, החברה החלה להפוך את המגמה הזו, וכיום, הטלפונים של האייפון 15 פרו וסדרת המקבוק פרו הם מהעבים ביותר בקטגוריות שלהם שהחברה פרסמה מזה שנים.

ואם כבר מדברים על האייפון האחרון, אז האיש החזק בחברה - טים קוק ניצל את ההזדמנות לאחר אירוע כנס המפתחים שלו כדי להתראיין דווקא אצל יוטיוברים. בין השאר דיבר עם מארקיז בראונלי, איי ג'סטין וגם סופרסאפ. הראיונות לא ממש הולידו כותרות אבל כן נתנו איזו פרספקטיבה על האדם שעומד בראש ענקית הטכנולוגיה. קוק סיפר באיזה מכשירים הוא משתמש, למשל הנייד שלו הוא אייפון 15 פרו מקס (לא שזה מפתיע), הטאבלט שלו זה אייפד פרו בגודל 13 אינץ', המחשב המועדף עליו הוא מקבוק אייר (כנראה כי נוח יותר להסתובב איתו) אבל מודה שיש לו גם מקבוק פרו, הוא משתמש גם בויז'ון פרו בו הוא אוהב לצפות בסרטים וכמובן שהמוצר שקוק תמיד משתמש בו הן אוזניות האיירפודס.