הטיקטוקר ג'ק רייט האשים את כוכבת הרשתות החברתיות סיינה מאה גומז בתקיפה מינית לאחר שבאחד הסרטונים שעלו לרשת נראית גומז מתחככת, חופנת ומנשקת את ג'ק בזמן שהוא חסר הכרה. רייט בן ה-18 שיתף בערוץ היוטיוב שלו סרטון של 17 דקות בשם "מה סיינה מאה עשתה לי" שבו פירט שורה של תקיפות מיניות של אחת השותפות העסקיות שלו, כולל אחת שהתרחשה בהוואי ממאי האחרון שנתפסה על ידי עדשת המצלמה.

"באירוע בהוואי הייתי מעולף, ללא הכרה כמעט כל הלילה, היא עלתה עליי, ניצלה אותי וחפנה אותי. אני שמח שהחברים שלי היו שם כדי להוריד אותה ממני". אחד מחבריו של רייט, לחלן האנמן, העלה בעצמו סרטון שבו סיפר שהוא אותו חבר שעזר לו ובו זמנית גינה את התנהגותה של סיינה.

גומז, גם היא בת 18, הכחישה את האשמות שיוחסו לה וטענה שמדובר בהשמצות שקריות. לפי גומז היא ורייט היו במערכת יחסים מוסכמת ואפילו האשימה אותו בסלאט סיימינג: "לא רק שהאשמות האלה ללא ביסוס הן שקריות, השחרור של הסרטונים האחרונים הוא אינדיקציה של הנרטיב שג'ק וחלק מחבריו מנסים לבסס כדי להמשיך בשקרים".

בסרטון מספר רייט: "הייתי במסיבה, מעולף על הספה. כשהם סיפרו לי שהם נאלצו להוריד אותה ממני, חבר אחר סיפר לי שהוא התעמת עם סיינה ואמר לה ש'ג'ק לא אוהב אותך ככה"'.

רייט המשיך לספר: "באותו לילה היא העלתה סרטון של 15 חלקים שבו היא עושה גזלייטינג על כל מה שקרה, כמה היא אהבה אותי ואיך אני משתמש בה כדי לצבור כוח - זה הכול שקרים. זה גזלייטינג טיפוסי לקורבן".

לפי רייט סיינה כן התנצלה מולו אישית: "אני שמח שלחברים שלי היו הוכחות מצולמות, לאחר שסיינה גילתה על הסרטונים היא התנצלה. היא אמרה שאם הסרטונים יצאו אל העולם זה יגמור אותה, היא גם אמרה שזה נורא ושהיא עובדת על שמירה על גבולות והיא מתכוונת לפנות לטיפול".

לאחר מכן המשיך רייט לספר על האירועים שלא תועדו אך לטענתו הם חלק מהתקיפות המיניות שלה. לפי רייט פעם אחת היא התפשטה לחלוטין ופישקה את רגליה בזמן שהוא רק נח במיטה וביקש ממנה להפסיק, לבסוף הוא נאלץ להזיז אותה ממנו ולעזוב את החדר. למרות שלפי רייט היא התנצלה גם על האירוע הזה ההתנהגות שלה נמשכה: "היא הייתה עושה משהו ואני הייתי סולח לה והיא הייתה מבטיחה שזה לא יקרה שוב, היינו ממשיכים לעשות סרטונים מצחיקים אחרי האירועים האלה".

לפי רייט, באירוע נוסף סיינה כעסה על כך שהצטלם עם בחורה אחרת וביקשה ממנו לדבר בחדר אחר שם תפסה אותו וניסתה להתנשק איתו לפני שאמר לה לעזוב. בנוסף רייט טוען שהיא פרצה מספר פעמים לדירה שלו בזמן שישן: "היא נכנסה שוב ושוב לבית שלי כי היא ידעה את הקוד כניסה, זה הגיע למצב שצעקתי עליה לצאת מהבית. הייתי מתעורר ב-2 בלילה, רואה את הרכב שלה מחוץ לדירה שלי. היא הייתה פורצת לי לדירה וכשישנתי היא הייתה עולה אליי לחדר והייתי מתעורר כשהיד שלה בתוך התחתונים שלי, זה לא קרה רק פעם אחת, כבר התרגלתי לזה. לילה אחד היא התחילה לקרוע את הבגדים שלי, לגעת במפשעה שלי וניסתה לנשק אותי" לפי רייט הוא נאלץ לבקש ממנה להפסיק וישן בסופו של דבר על הרצפה.

רייט גם תיאר אירוע בו היא פרצה לו לחדר רחצה והפתיע אותו בזמן שהיה במקלחת ואירוע נוסף בו ביקשה לדבר איתו בשירותים בזמן שהיו במסיבה וכרכה את רגליה סביבו כאשר היא יושבת על הכיור: "במבט לאחור אני לא מבין למה נשארתי חבר שלה, למה נשארתי בסביבה שלה. ממש האמנתי שהיא הולכת להשתנות".

עורכי דינה של סיינה התייחסו להאשמות וכמו הלקוחה שלהן הכחישו אותן וטענו שמדובר בניסיון לפגוע בה אישית לאחר שהשניים הפרידו כוחות מכיוון שסיינה הרגישה מנוצלת ע"י רייט. לפי עורכי הדין העובדה שמדובר בהאשמות בלבד ושלא הוגשה תלונה או נלקחו צעדים משפטיים אחרים מעידה על כך שהטענות שקריות: "סיינה מבינה מדוע ג'יק מתנהג כפי שהוא מתנהג אבל היא שומרת על האמת שלה ולא תשתף בפרטים על חייו האישיים שלו מכיוון שהיא מבינה את הנזק והכאב שיכולים להיגרם לרייט. בנוסף, מלבד להכחיש את הטענות היא מבקשת להתנצל כלפי קורבנות לאלימות מינית על הדרך בה ג'ק מנסה לנצל אותה לטובתו האישית והניסיון שלו להרוויח את הזדהות הקהל. סיינה מעולם לא רצתה לקחת חלק בנרטיב באופן פומבי או לזלזל בכאב והטראומה העצומים שחווים קורבנות לאלימות מינית".

חשוב לציין כי השניים שיתפו פעולה מספר רב של פעמים בתכנים והתבדחו לא פעם על מערכת היחסים המורכבת שלהם, האם מדובר בפרק נוסף בעלילה, בתסריט שיצא משליטה או באמת מדובר בתקיפה מינית? את התשובה כנראה נקבל בעתיד.