"מתקפת הסייבר" נגד ישראל לא הצליחה לשתק את המדינה גם השנה, אבל כל עוד המאמץ ממשיך, גם האקרים ישראלים ממשיכים לאיים חזרה על משתתפי המתקפות האינטרנטיות. אמש (א') פרסם ההאקר Buddhax מצוות "כוח העל הישראלי" קובץ פרטים של גולשים שהשתתפו בפעילויות OpIsrael.

המסמך כולל תמונות ופרטים אישיים של 8 משתתפים במתקפה - שניים מאינדונזיה ואחד מכל אחת מהמדינות ארה"ב, בריטניה, גרמניה, צרפת, טורקיה ולבנון. כמו כן, כלל ההאקר בקובץ תמונות של שני משתתפים נוספים, ללא פרטים.

הכירו: פרצופיהם של התוקפים:

 

האקטיביסט שהשתתף ב-OpIsrael 2016 ונפרץ (צילום: Buddhax)
ה"האקטיביסט" האמריקאי שניסה לתקוף אתרים ישראלים - ונפרץ|צילום: Buddhax

"כולם יודעים מה אומר המושג OpIsrael", כתב ההאקר. "הוא לעולם משנה שום דבר (הטעות במקור). לא בעבר, לא בהווה, ולא בעתיד. ישראל תישאר ישראל אז תשכחו מפלסטין". הוא הוסיף שמבחינתו, חשיפת פרטיהם של משתתפים ב-OpIsrael היא "מבצע פרטי שנתי" שבכוונתו להמשיך בו בכל שנה כתשובה למתקפות אינטרנטיות נגד ישראל.

בין הפרטים שניתן למצוא במסמך כלולים תמונותיהם של ההאקרים הפרו-פלסטינים, שמותיהם, שמות משתמש וסיסמאות למאות אתרים, פרטים אישיים של חלקם ואף פרטי חשבונות בנק. אחד המשתתפים, לפי טענתו של Buddhax, הוא בנו של ראש מרכז לבנוני ללימודי המזרח התיכון. Buddhax עוד חושף, לטענתו, שההאקר השתמש במחשב הביתי המשפחתי להשתתפות במתקפה, מה שחשף את פרטיהם של כל בני הבית, כולל המוסד בראשו עומד האב. Buddhax ניצל את המציאה והשתלט על האתרים של המוסד.

אבל עיקר ההדלפה אינו הפרטים האישיים הרבים, או אפילו שמות המשתמש והסיסמאות שנחשפו על ידי תוכנות ללכידת הקלדות, אלא צילומי סטילס ווידאו שחלקם צולמו באמצעות מצלמות הרשת במחשבים של ההאקרים, שרובם בעלי ידע בסיסי ביותר. במתפקה על ישראל הם השתמשו בכלים שמוצעים להורדה ברשת כדי לתקוף אוטומטית אתרים ישראלים - משהו שכל אחד יכול לעשות בלי ידע מוקדם. התמונות והווידאו מראים שלהאקר היתה גישה מלאה למחשבים של התוקפים, מה ששם ללעג את יכולותיהם ומוכיח, מבחינתו, עליונות.

גם לפני שנתיים חשף Buddhax פרטים של משתתפים בתקיפה נגד ישראל, אך בשנה שעברה הסתפק בחשיפת מאגרי מידע מאתרים ולא ממחשבים פרטיים.