בזמן שהזרוע הצבאית של ארגון חמאס ממשיכה לירות רקטות לעבר ישראל, זרוע אחרת של ארגון הטרור ממשיכה לייצר להיטים ויראליים שמצליחים לשעשע אפילו את האויבים הגדולים ביותר שלהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בסרטון חדש שעלה לאתר יוטיוב, מציג חמאס שיר חדש בעברית פרי עטו. בשיר בולט השימוש במילים גבוהות, ובכל זאת - גם הפעם - אנשי חמאס לא איכזבו והפליאו בשגיאות שונות ומשונות. "כך תעשה פיגועים", אומר השיר, "טלטל, גרום לזעזועים, חסל את כל הציונים, זעזע את ביטחונה של ישראל. לחתור למגע עם הציונים, לשרוף מחנות וחיילים, את הביטחון של ישראל נזעזע".

"זעזע את ביטחונה של ישראל", שרים הזמרים בהמשך, "מוטט אותה עד ליסודות, תדביר את קן התיקנים, גרש את כל הציונים. תמטיר כבר אותם המון טילים, תעשה את עולמם מחזה אימים, תשרוף להם בית, עוד הנס גדול, כי הם מגורשים ואנו נשארים".

בתגובה לסרטוני התעמולה המוכרים של חמאס, עלה השבוע סרטון ישראלי המהווה פארודיה. בסרטון מדבר הקריין הישראלי במבטא ערבי, ומקפיד לשגות בעברית ובערבית, תוך כדי שהוא משתמש בתמונות מפחידות ומאיימות. למרות הכיתוב שלפיו הסרטון פורסם על ידי דובר צה"ל, חשוב לציין כי מדובר ביוזמה פרטית שלא קשורה לשום גורם רשמי בישראל.