אירוע חריג התרחש שלשום (חמישי) בעיירה אמיטוויל שבמדינת ניו יורק: אדם בשם תומאס סקאלי פאוורס חשוד כי רצח את אביו בן ה-72 במהלך שיחת "זום" בה לקח חלק לצד כ-20 משתתפים נוספים. למרות ניסיונו של החשוד לכסות את מצלמת המחשב שלו בזמן שביצע את המעשה הנורא, היו מי שהבחינו בדבר - והזעיקו את המשטרה. לאחר מאמץ מתקדם לאיתור פרטיו האישיים של החשוד, התבצע מצוד אחריו – שבסופו הוא נלכד על ידי הרשויות.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

השיחה במהלכה התבצע הרצח לכאורה, התנהלה כמפגש של אלכוהוליסטים אנונימיים באמצעות אפליקציית "זום" – כמקובל בימי קורונה ברחבי העולם. אחד המשתתפים סיפר שבמהלך המפגש הוירטואלי בו נכח החשוד בן ה-32, פתאום נכנס לחדרו האיש המבוגר – שבדיעבד התברר כאביו של פאוורס, אותו לכאורה רצח. "הוא קרע את המצעים מהמיטה, וכיסה באמצעותם את המצלמה כדי שאף אחד לא יוכל לראות אותו".

מיד לאחר מכן, המשתתפים בשיחה הבחינו בכך שפאוורס בן ה-32 ירד מהמסך באופן תמוה - דבר שעורר את חשדם. חברי הצ'אט החליטו לעשות מעשה, והתקשרו למשטרה ועדכנו אותם על המקרה. לאחר כרבע שעה של חיפושים אחר כתובתו ושמו של החשוד – הגיעו קציני משטרה לביתו, ולאחר שדפקו על דלתו של פאוורס הוא קפץ מהחלון – ונמלט.

כוחות המשטרה רדפו אחר החשוד כקילומטר וחצי, עד שלבסוף הצליחו לשים עליו את ידיהם. כתוצאה מהקפיצה החשוד נפצע באורח קל ונלקח לטיפול בבית החולים. "כאבא, מקרה לשמוע על מקרה של בן שהורג את אביו – זה דבר שעצוב לי מאוד", אמר אחד השכנים של פאוורס. נכון לשעה זו החקירה עדיין בעיצומה, ונסיבות האירוע טרם התבררו.