הוועדה המסדרת של הכנסת התכנסה גם הבוקר (שני) כדי לדון בחוק האזרחות והכניסה לישראל, ופעם נוספת המפגש הגיע לטונים צורמים. יו"ר הוועדה, ח"כ עידית סילמן מימינה, ניסתה לקדם את הדיון ונזפה בח"כ מיקי זוהר מהליכוד לאחר שזה איחר ושאל באיזה סעיף דנים כעת חברי הוועדה. משסירבה לענות לו, יו"ר הקואליציה לשעבר תקף את סילמן וצעק עליה: "מי את בכלל? את תעני כמו ילדה טובה". זוהר הספיק להתנצל וטען שהדברים נאמרו בלהט הרגע.

הוועדה המסדרת המשיכה לעסוק הבוקר בחוק האזרחות, שההצבעה עליו נדחתה אתמול לאחר שחברי הקואליציה הבינו שאין להם רוב כדי להעבירו. לאחר הדחייה חברי האופוזיציה תקפו את סילמן וחברי הקואליציה וקראו לעברם "פחדנים". על מנת להעלות את החוק להצבעה במליאת הכנסת, יש להעבירו בוועדה המסדרת ומשם לדיון בוועדה נוספת. בהצבעה אחרת, על תיקון פקודת התעבורה, חשבו תחילה כי הקואליציה הפסידה לאחר שהושג שוויון בהצבעה, אך מספירה נוספת התברר כי הייתה הכרעה על חודו של קול - והקואליציה ניצחה.

יו"ר הוועדה עידית סילמן, שמנהלת את הדיונים הסוערים, הפכה לאחרונה למטרה של חלק מחברי האופוזיציה שיושבים בוועדה. רק בשבוע שעבר ח"כ מאיר פרוש מיהדות התורה כינה אותה "ילדה קטנה", והיא בתגובה הוציאה אותו מהישיבה. גם חברו של פרוש למפלגה, יעקב אשר, עקץ את סילמן לאחר שהתבדחה שהייתה מורה: "השאלה היא מי מנהל בית הספר פה".

שר החוץ ויו"ר יש עתיד יאיר לפיד התייחס לעקיצות ולאיומים שקיבלה סילמן כלפיה וכלפי ילדיה, וקרא לגנותם: "חילוקי דעות בין אופוזיציה לקואליציה זה הגיוני ומקובל. ההודעות בטלפון הנייד שלה הן עבירה פלילית מסוכנת".