החדשות
ישיר: הליכוד בהרמת כוסית (צילום: החדשות)
נתניהו בנאומו7
|
צילום: החדשות

"השבנו את הכבוד והשליטה בגורלנו"

ראש הממשלה בנימין נתניהו, רעייתו שרה, שרים וחברי כנסת משתתפים בהרמת כוסית לכבוד ראש השנה. "89% מהאזרחים בישראל מרוצים לחיות בישראל", אמר נתניהו בנאומו. "ראיתם את זה אצל הפרשנים החמוצים? ברור שלא כי זו ידיעה מתוקה ואמיתית"

חדשות 2 | החדשות | פורסם 20:16 06.09.18 | עודכן 20:48 06.09.18

שנה גודל אות

ישיר: הליכוד בהרמת כוסית (צילום: החדשות)
נתניהו בנאומו7
|
צילום: החדשות

בליכוד מסכמים שנה - ונערכים לשנה חדשה, אולי גם שנת בחירות: הערב (חמישי) התכנסו בכירי מפלגת השלטון בגני התערוכה בתל אביב להרמת כוסית חגיגית לרגל ראש השנה. שרים וחברי כנסת. גם ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה השתתפו באירוע. 

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה דיווחה שהיא בדקה ושאלה את אזרחי ישראל אם הם מרוצים: 89% אמרו שהם מרוצים או מרוצים מאוד לחיות בישראל טוב להם לחיות בישראל", אמר ראש הממשלה בנאומו. "זה מספר עצום ובלתי נתפס. זה היה צריך לפתוח את החדשות, אתם ראיתם את זה בערוצי הטלוויזיה? ראיתם את זה אצל הפרשנים החמוצים? ברור שלא כי זו ידיעה מתוקה ואמיתית".

תומכי הליכוד הערב בגני התערוכה (צילום: החדשות)
תומכי הליכוד הערב בגני התערוכה
|
צילום: החדשות

 "איזה מרחק עצום עשינו", אמר נתניהו שהודיע לאחרונה שהוא שואף ל-40 מנדטים בבחירות. "אנחנו מדורגים כמעצמה. אנחנו השבנו לעצמנו, קודם כל את היכולת להגן על עצמנו בכוחות עצמנו. השבנו את הכבוד והשליטה בגורלנו".

מוקדם יותר היום השתתף ראש הממשלה באירוע הרמת כוסית לרגל השנה החדשה עם גופי הביטחון. הוא הודה בדבריו לאנשי השב"כ על חלקם בסיכול אירועי טרור. "השב"כ מרתיע, מסכל ומכריע יום-יום, שעה-שעה, את מבקשי נפשנו. מאות, אין יום, אין יום שאין סיכול. מדינת ישראל נראית אחרת מהזעזוע שפוקד את אזורנו, וממה שקורה במדינות מסביבנו, והיא נראית אחרת מאוד זה משום שיש הגנה, סיכול והרתעה. חלקכם בזה הוא אדיר".

בהמשך דבריו בירך נתניהו את פורום מטכ"ל ואמר: "אני מאמין בצה"ל וביכולות שלנו לעמוד מול כל האתגרים בהצלחה יתרה למען ביטחון ישראל".