"אני הוכחה חיה שכל אחד יכול לעשות את זה": ז'אק רובינסון, בן 23 מניו זילנד, הדהים את הגולשים ברשת כשחשף את המהפך הגופני המדהים שעבר.

בריאיון שהעניק לכלי התקשורת המקומיים במדינתו, סיפר רובינסון הוא שתמיד היה הילד הכי שמן בכיתה, אבל עם סיום התיכון המצב הגופני והבריאותי שלו הפך מרע לגרוע מאוד.

בשנת 2019, כאשר היה רק בן 19, המשקל שלו הגיע 190 ק"ג, ולדבריו באותן שנים הוא נהג לאכול בעיקר פיצות ולשתות משקאות אנרגיה. לטענתו, השיא הגיע כאשר החליט לשקול את עצמו ערב אחד ונחרד לגלות שהוא כבד כל כך שהמשקל הדיגיטלי נתן לו הודעת שגיאה - ובאותו רגע הוא הבין שהוא מוכרח הוא לפעול.

רובינסון שינה את הרגלי האכילה שלו באופן קיצוני, הפסיק לחלוטין עם הג'אנק פוד, עבר לדיאטה טבעונית והחל לשלב אימוני כושר בסדר היום שלו. כמו כן, הוא הציב לעצמו מטרה שתוך שנה הוא ישיל 40 ק"ג ממשקל גופו.

וזה עבד לו: הניו זילנדי שוקל כיום כ-96 ק"ג אחרי שהצליח להשיל יותר מחצי ממשקל גופו, והיום הוא נוהג להתאמן 6 פעמים בשבוע, לא כולל אימוני הליכה יומיים, וגם פועל להשיג את תעודת מאמן הכושר שלו.

"עם עבודה קשה והתמדה, אפשר לחולל שינוי בחיים שלך", אמר רובינסון והוסיף: "כל דבר הוא אפשרי והכל תלוי במעשים שלך. אם אני הצלחתי לעשות את זה, אז גם אתם יכולים לעשות את זה – זה המסר שאני רוצה שאנשים ישמעו".