החדשות

הפתעה בבנק: שוטר סמוי במקום פקיד

הפתעה ציפתה לצעיר תושב הצפון שהגיע לסניף הבנק בפתח תקווה, במטרה לאסוף 300 אלף שקלים שביקש כהלוואה: הוא נעצר בחשד כי פתח את חשבון הבנק באמצעות תעודת זהות מזויפת. מחוץ לבנק נעצרו שני בני אדם נוספים שהמתינו לו ברכב

עזרי עמרם | החדשות | פורסם 10:17 27.03.14 

שנה גודל אות

הבנקים יותר עמוסים אחר הצהריים (צילום: שי פוקס)
אילוסטרציה
|
צילום: שי פוקס

הונאה של מאות אלפי שקלים סוכלה ברגע האחרון: המשטרה עצרה צעיר תושב הצפון בסניף בנק בפתח תקווה, לאחר שעל פי החשד פתח חשבון בנק מזויף ועמד לגרוף לכיסו 300 אלף שקלים ולהיעלם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

אתמול (ד') בצהריים נכנס הצעיר לסניף הבנק המקומי על מנת לאסוף את סכום הכסף שביקש כהלוואה מהבנק. לרוע מזלו של הצעיר, מאחורי האשנב לא המתין לו פקיד בנק אלא שוטר סמוי, שהוזעק למקום בעקבות דיווח על חשבון בנק שנפתח באמצעות תעודת זהות מזויפת. שני חשודים שהמתינו לצעיר ברכב מחוץ לבנק נעצרו גם הם.

מהחקירה עולה כי לפני מספר ימים נכנס הצעיר לסניף הבנק, הציג תעודת זהות, פתח חשבון חדש ובסיום ביקש הלוואה על סך 300 אלף שקלים. פתיחת החשבון ובקשת ההלוואה עוררו את חשדם של מנהלי הסניף, שמיהרו לדווח למשטרה.

במקביל הוגשה למשטרת פתח תקווה תלונה על ידי בעל הזהות האמיתית של התעודה, שטען כי הוא מקבל חשבונות בגין רכישת מוצרים רבים באמצעות כרטיס האשראי - רכישות שמעולם לא ביצע.

בחיפוש ברכבם של שלושת החשודים, כולם תושבי הצפון, נתפסו המחאות וכרטיסי אשראי הנושאים פרטים המופיעים בתעודת הזהות המזויפת. השלושה נעצרו לחקירה ובמשטרה בודקים האם הצליחו לפתוח חשבונות נוספים ולגרוף לכיסם סכומי כסף גבוהים באותה שיטה.