אילוסטרציה (צילום: Elnur Amikishiyev, 123RF)
מדריכת פנימייה נעצרה (אילוסטרציה)|צילום: Elnur Amikishiyev, 123RF

צעירה בת 22 מרמלה נעצרה אמש (רביעי) בחשד שביצעה עבירות מין בקטינות במספר הזדמנויות שונות. מחקירה ראשונית עולה החשד כי הצעירה ביצעה את המעשים במשך תקופה ממושכת בעת ששימשה כמדריכה בפנימייה בבני ברק בה למדו הקטינות. בית משפט השלום בתל אביב האריך את מעצרה בארבעה ימים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

שלשום הותרה לפרסום מסכת התעללות שכללה שידול לזנות, אלימות קשה וסחיטה באיומים של בת 13 באשקלון - בגלל חוב של 300 שקלים. מחקירת המשטרה עולה כי קטינה כבת 16 וקטינה נוספת, בת 13.5, איימו על נערה בגלל חוב שהייתה חייבת למבוגרת מבין השתיים - וזו הציעה לה לשכב עם גברים על מנת להשיג את הכסף הנדרש.

על פי החשד, בת ה-16 התעללה בבת ה-13 וכפתה עליה לקיים יחסי מין בתשלום. השתיים נסעו עם בת ה-13 לדירתם של כמה גברים אזרחי סודן, ובהנחייתן קבעה עמם להיפגש בפארק בשעה מאוחרת יותר. בפארק נוהל משא ומתן עם אחד הגברים, בן 31, וסוכם עמו כי יקיים עמה יחסי מין תמורת 300 שקלים.

מהחקירה עולה כי מסכת ההתעללות נמשכה: בהמשך השבוע החשודה המשיכה לסחוט את הנערה, ואיימה עליה כי אם לא תשיג לה את הכסף היא תשים מטען חבלה מתחת לרכב של אמה, תשרוף לה את הבית ואיימה עלייה באופן אישי. החשודה קיימה את הבטחותיה, ותקפה באכזריות את הנערה. היא משכה בשיערה, בעטה בכל חלקי גופה כולל בפניה, ירקה עליה, כיבתה עליה סיגריה ושרפה את שיערה באמצעות מצת.

מעצרה של הנערה הוארך עד היום, כמו גם מעצרו של הגבר החשוד בקיום יחסי המין עם הקטינה, נתין זר סודני בן 31. מספר קטינים וקטינות נוספים חשודים במעורבות בפרשה.