תלמידת כיתה ה' בבית ספר באשקלון הגיעה ללימודים עם סכין מטבח ואימה לדקור ילד בכיתה. "היא אמרה לו, אם לא תשתוק אוציא עליך סכין", סיפר אביו של התלמיד המבוהל. 

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

האב סיפר שהילד, אחיו הקטן וילדים נוספים לא הלכו לבית הספר כי פחדו בשל האלימות שמשתוללת בבית הספר. "הילדה התחילה לדבר איתו ברוסית הוא אמר לה שהוא לא מבין רוסית ואיימה עליו", שיחזר האב את המקרה. "הוא אמר שהוא לא מפחד והיא הוציאה את הסכין, הוא רץ ופנה למזכירה של בית הספר".

בן 16 שנדקר בפארק בב
דקירת בן ה-16 בפארק בבאר שבע

לדבריו של האב, המזכירה אמרה לו שאי אפשר להפריע למנהל והילד התקשר לאמו. "אנחנו מזועזעים ממה שקרה", אמר. "איך ילדה בגיל כזה מגיע לבית הספר עם סכין ומדוע בית הספר לא נותן מענה מיידי. התקשרנו למשטרה והגיעו ניידות, אחד השוטרים אמר שאולי שווה לשקול לשים מגנומטר בכניסה לבית הספר בעיר".  

לטענתו של האב זו לא הפעם הראשונה שיש אלימות קיצונית בבית הספר: "התחושה שלנו היא שהמערכת לא עושה מספיק כדי להיאבק בתופעה הזאת כבר בגיל קטן". 

במקרה אחר, כתב אישום חמור הוגש היום נגד נער בן 17 שדקר בן 16 בפארק ציבורי בבאר שבע לפני כחודש. על פי כתב האישום, בין שני הנערים לא הייתה היכרות מוקדמת והנאשם דקר ללא שום סיבה נראית לעין. הנער יכול להיכנס לעד 20 שנו מאסר. 

עו
עו"ד מוחמד רחאל|צילום: חדשות

"אני מברך על החלטת בית המשפט המחוזי ששיחרר את הנאשם", מסר עורך הדין מוחמד רחאל שמייצג את החשוד. "אכן מדובר בכתב אישום חמור יחד עם זאת בבוא העת אנחנו סבורים שניתן יהיה לתקן את כתב האישום וזאת לאור טענות משפטיות ועובדתיות שנחשוף בהליך העיקרי ובניהול ההוכחות".