הפעיל החברתי עו"ד ברק כהן עוכב הערב (רביעי) לחקירה במשטרת לב תל אביב בעקבות התלונה שהגיש נגדו אבנר נתניהו בתחילת השבוע לאחר שהראשון פרסם ברשתות סרטון שלו מטריד את בנו של ראש הממשלה ממסעדה. כהן חשוד באיומים ובהטרדה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

כהן הגיב הערב בחשבון הטוויטר שלו לכך שעוכב על ידי המשטרה: "לידיעת הקורא ביבי חלש. שוחד, מרמה והפרת אמונים הן עבירות פליליות חמורות. להפגין נגד מי שמבצע אותן זאת אזרחות ראויה. אפס קטן ופחדן". 

את הסרטון בן שתי הדקות שהוביל לתלונה העלה כהן לעמוד הפייסבוק שלו עם הכיתוב: "נתקלנו באבנר נתניהו, הבן של המושחת החלש". בסרטון נראה כהן מצלם את עצמו תוך שהוא מתקרב לשולחן שבו ישב אבנר נתניהו עם חברים. "מה עם הגניבות של אבא?", הוא שואל את נתניהו הבן. "כמה אבא גנב בסוף, תגיד? מה השוחד שהוא קיבל? כמה שוחד? בסוף כמה יוצא השוחד?".

בתגובה לסרטון, נתניהו הבן הודיע בראשון בערב בפוסט בפייסבוק על כך שהגיש תלונה נגד כהן במשטרה. "הגשתי היום תלונה במשטרה על הטרדה נגד ברק כהן. פעם אחר פעם שהוא עוקב אחרי, מגיע למקומות בהם אני נמצא ומתחיל לצלם ולגדף אותי. יש דרך לנהל ויכוחים פוליטיים, בריונות והטרדת אזרחים לא-מעורבים הן חד משמעית לא הדרך".

בשלב זה מזכיר כהן לאבנר את אחיו הבכור יאיר, תוך שהוא מתייחס לביקורו במועדון חשפנות, כל זאת בזמן שנתניהו הבן מקפיד שלא להסתכל לעברו: "היית במסיבה של אח שלך הזנאי הקטן? הנה יש פה אח של זנאי קטן, הוא מקבל נהג, מאבטח, מה אתה מקבל עוד מהמדינה? כמה אתם מקבלים? כמה אוכלי שוחד?".