רננה והאורחים:
רננה והאורחים: "היה מאוד מרגש"|צילום: מאיר פבלובסקי

רננה מאיר, בתה של דפנה מאיר ז"ל שנרצחה בפיגוע לפני כשנה וחצי, התחתנה השבוע עם בחיר לבה אור כהן. אמש (רביעי) השניים השתתפו באירוע "שבע ברכות" בירושלים, אך לא מדובר באירוע רגיל: ארגון "משפחה אחת" בו מתנדבת רננה, ארגון שתומך בנפגעי טרור ומשפחות שכולות, אירח את החגיגה. באירוע השתתפו בני המשפחה ובראשם נתן, אביה של רננה שנישא לאחרונה בפעם השנייה, ונציגי המשפחות השכולות מכל הארץ.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

רננה מאיר פנתה לאורחים ואמרה: "תודה לכולם, היה מאוד מרגש. אני שמחה לראות כאן את המשפחה שלי והחברים. הכוח שלנו הוא בכך שאנחנו תומכים אחד בשני לא רק באירועים העצובים אלא גם בשמחות. ליווי ואכפתיות של שלכם מאוד מעודדים אותנו לאורך כל הדרך".

"הופכת לאישה נשואה לנגד עינינו"|צילום: מאיר פבלובסקי

בין האורחים היו דוד חטואל, שארבע בנותיו ואשתו הראשונה טלי נרצחו בפיגוע ירי בציר כיסופים ב-2004. גם מאיר פבלובסקי מקריית ארבע, שנפצע באורח אנוש בפיגוע דקירה בחברון לפני שנה וחצי, התייצב באירוע: אחרי שהחלים כנגד כל הסיכויים מהפציעה, התחתן מאיר עם בחירת לבו, קטיה, ואמר לפעילי הארגון: "מצאתי כאן בית חדש. חם ותומך".

לפני מספר שבועות ביקרה רננה בקבר אמה והניחה במקום הזמנה לחתונה. בדף הפייסבוק שלה פרסמה רננה את התמונה בה נראית ההזמנה וכתבה: "קחי אותי רחוק, למדי אותי לצעוק כאילו אין מחר, הבטיחי לי שכלום לא נגמר, שאלוהים נשאר, אף פעם לא פחדתי מהים, היום כל גל הוא בלתי נסבל. שמנו לך הזמנה על הקבר ואני מתחננת שתגיעי. אני משאירה יד אחת בשבילך בדרך לחופה, בבקשה תגיעי להחזיק בה".

"שמחה לראות כאן חברים ומשפחה"|צילום: מאיר פבלובסקי

עמותת "משפחה אחת", המארגנת את האירוע, תומכת ובונה מחדש את חייהם של נפגעי הטרור בישראל בשילוב של תמיכה רגשית, פסיכולוגית ופיננסית: כיום הארגון תומך בלמעלה מ-3,550 משפחות פצועים, שכולים ונפגעי טראומה. שנטל בלזברג, מנכ"לית "משפחה אחת", אמרה :"זאת הייתה חוויה אדירה להכיר את רננה במשך השנה האחרונה של השירות הלאומי שלה ב'משפחה אחת', וזה מדהים לראות איך היא הופכת לאישה נשואה לנגד עינינו".

"אנחנו שמחים לברך את רננה ואור שהפכו למשפחה ולאחל להם להמשיך בדרכם המיוחדת ולבנות בית חדש מלא שמחה ואושר", הוסיפה. "בשנה האחרונה הפכה רננה לדמות חשובה ופעילה בתוך 'משפחה אחת'. היא אחת שלא רק מקבלת אלא גם תורמת בעצמה לאנשים האחרים."