הקומיקאי המפורסם יהודה בארקן חלה בקורונה ולאחר סיבוך בעקבות ההידבקות אושפז בטיפול נמרץ בבית החולים. מצבו מורכב והוא מתקשה לנשום, אך היוצר הנערץ עדיין מקפיד להתבדח ולצחוק ממיטת בית החולים. בתו דנה סיפרה: "אנחנו מקבלים אינספור הודעות מאנשים שמעולם לא פגשנו, זה מרגש".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

"הוא מרגיש בסדר, הוא מדבר ובהכרה", העידה בתו של יהודה שביקרה אותו בבית החולים. "הוא כרגע נמצא בטיפול נמרץ של קורונה בבית חולים הדסה, הוא מרגיש בסך הכל בסדר אבל הריאות שלו חלו והוא צריך חמצן אז הוא מחובר לחמצן ואנחנו מק ווים שככה זה יישאר שזה לא יהיה פולשני".

דנה בתו סיפרה על התמיכה הרחבה שהיא מקבלת בעקבות אשפוזו של אביה: "אני מרגישה כמו מינימום מלכת אנגליה, המון הודעות ואנשים משאירים גם לי, וגם לאחיי, וגם לאשתו אילנה, אינספור הודעות וסרטונים. אנשים שלא פגשנו מעולם שולחים סרטונים שהם מתפללים למענו, כל אחד בדרכו שלו".

"אחד הדברים המרגשים עבורו", סיפרה דנה בריאיון לחדשות 12, "היו שהגעתי לבקר אותו ושיכולנו לגעת אחד בשני, להיות קרובים, וכמובן זה שהוא שמע את אינספור הידיעות על כמה אנשים דואגים לו ומעתניינים בו, ומתפללים למענו שהוא יצליח להתגבר על זה".

כמובן, כיאה ליהודה בארקן המוכר לעם ישראל כבדחן גדול ואחד הקומיקאים האהובים בישראל, גם בבית החולים הוא נשאר אותו יהודה. "הוא עדיין מצליח להתבדח", העידה בתו דנה. "עם הרבה חוש הומור, הקורונה לא לקחה לו את זה. מתישהו הגיעו ליצנים לשמח אותו וזה היה מאוד מרגש, דיברו איתו על זה שמבחינתן הוא אחד הקומיקאים המצחיקים ביותר וכמה הם למדו ממנו וזה מאוד שימח אותו".