היום (שלישי) יצא הטריילר ל"גלדיאטור 2", סרט ההמשך ללהיט הענק של רידלי סקוט משנת 2000, בו משתתף לא אחר מליאור רז. בשלב זה עדיין לא ברור מה נפח תפקידו של הישראלי בסרט, אך לפי הטריילר נראה שהוא מגלם לוחם. בנוסף, ידוע שהעלילה תתקיים שלושים שנים לאחר עלילת הסרט המקורי ועטור האוסקרים, אז בכיכובם של ראסל קרואו וחואקין פיניקס. "גלדיאטור 2" צפוי להגיע לאקרנים ב-14 בנובמבר 2024.

רז, שרגיל לשחק לוחם (אמנם קצת שונה, אבל עדיין) ישתף פעולה עם כוכבים מהשורה הראשונה, ביניהם דנזל וושינגטון, פול מסקל ופדרו פסקל. מי שיחזור לכיסא הבמאי הוא רידלי סקוט, שביים גם את הסרט המקורי - שזכה בחמישה פרסי אוסקר, לרבות הפרס לסרט הטוב ביותר.

ההודעה על ליהוקו של רז לתפקיד הנחשק פורסמה במאי אשתקד, אז אמר רז ל-mako בתגובה לליהוק: "אני שמח להיות חלק מהקאסט המדהים הזה, ולשחק בסרט של רידלי סקוט".

בחודש שעבר פורסם שרז ושותפו ליצירת "פאודה" ו"פגע וברח", אבי יששכרוף, יכתבו סרט על מאורעות 7 באוקטובר. השניים ישתפו פעולה פעם נוספת ויכתבו את התסריט לסרט שיספר את סיפורו של האלוף במיל' נועם תיבון מאותה שבת, בשם "שבעה באוקטובר". תיבון, שיצא להציל את משפחתו ממחבלי חמאס בקיבוץ נחל עוז, ובנו אמיר, ישמשו כיועצים בפרויקט שיופק על ידי בן קוסגרוב וחברת ההפקות Leviathan.

"כאשר עמד מול הזוועות של אותו יום גורלי, נועם תיבון הסתער מיד על מנת להגן על משפחתו", מסרו אז רז ויששכרוף. "הסיפור המרתק שלו – שמתעלה על כל דת, מדינה או קונפליקט, משקף בצורה יפהפייה את הקורבנות שאנחנו מוכנים להקריב למען אלה שאנחנו אוהבים".