אשת העסקים פנינה רוזנבלום ממשיכה לנסות את מזלה בתחום המוזיקה והוציאה היום (רביעי) שיר על הלחימה בצפון.

בשיר "צפון בוער" שכתבה רוזנבלום, היא שרה בין היתר על חיזבאללה ש"מעיף טילים, אנחנו שותקים וכלום לא עושים / נשרף לי הלב ממה שמתרחש, נשרפה לי הנשמה - הצפון עולה באש". בפזמון היא אף מעודדת לצאת לפעולה התקפית: "צפון בוער, Start Shoot / תתעוררו לפני שהכל ייגמר".

פנינה סיפרה בריאיון ל"ערב טוב עם גיא פינס" כי השיר יצא "אחרי תשעה חודשים שהממשלה לא עושה כלום בצפון ואנשים מחוץ לבתים שלהם. אני מכירה את הצפון טוב, אני כל כך אוהבת אותו. הוא מזכיר לי את שווייץ. כואב הלב ולא ייתכן דבר כזה. start shoot הכוונה ליאללה, תתחילו לעשות כבר משהו". לדבריה, אם היא הייתה כעת נבחרת ציבור, היא הייתה "הולכת לבחירות, מקבלת את אמון העם ומחזירה את החטופים. אני גם חושבת שכל מי שיימצא אשם בוועדת חקירה ממלכתית חייב ללכת הביתה ובמהרה".

זהו השיר החמישי שהדוגמנית וחברת הכנסת לשעבר מוציאה בשנים האחרונות, והשלישי מתחילת המלחמה. לפני שלושה חודשים שחררה את השיר הוויראלי "איראן, Don't Shoot" בעקבות ליל הכטב"מים ששוגרו מאיראן. קדם לו הסינגל "איפה הייתם בשביעי לעשירי" (הטעות במקור), שיצא כחודש אחרי פלישת חמאס לעוטף. על רקע המהומות בערים המעורבות במבצע "שומר החומות", הוציאה רוזנבלום את השיר "בואו נירגע".