נועה קירל וענקית התקליטים אטלנטיק - נפרדים, כך נודע ל-mako. מלכת הפופ הישראלית נועה קירל ו"אטלנטיק" ייפרדו אחרי 4 שנים של עבודה משותפת. גורמים בתעשיית המוזיקה אמרו היום ל-mako כי מי שינהל את קירל בחו"ל במקום אטלנטיק הוא רוברטו בן שושן, מנהלה האישי שפתח בחודשים האחרונים משרדים במיוחד עבור זה בניו יורק, מיאמי ולוס אנג'לס.

בנוסף מקיימים קירל ואנשיה מגעים מתקדמים עם חברת "דה אורצ'ארד", חברה בת של סוני. במידה והצדדים יגיעו להסכמות, בן שושן והחברה יעבדו במשותף על הקריירה של הזמרת. קירל ממשיכה בינתיים לעבוד על הקריירה הבינלאומית שלה, כשהיא נמצאת על קו של ישראל-ארה"ב, מקליטה שירים, מקיימת פגישות ועובדת על הופעות.

 

לאחרונה שחררה את "משקפיים" עם איתי גלו ו"דוקטור" עם עופר ניסים, שנכנסו שניהם להיטליסט - מצעד המוזיקה הרשמי של ישראל. במקביל קירל גייסה חיזוק לצוות הסושיאל שלה, אלינה רבינוביץ' שתתחזק את הנוכחות האינטרנטית של כוכבת הפופ

קירל ואטלנטיק חתמו על חוזה הקלטות בקיץ 2021 והשיקו אותו במסיבת עיתונאים חגיגית והיא הוציאה תחת החברה כשישה שירים. בזמנו היא סיפרה על הכיוון שהוא רוצה לקחת מעבר לים: "מאוד חשוב לי לא לוותר על זהות שלי, גם אם זה באנגלית שישמע עדיין נועה וישמע אותנטי גם לקהל שלי כאן בארץ", סיפרה הזמרת על תהליך העבודה. "כרגע לא הכנסתי יותר מדי איזה מילים בעברית, אני רוצה שקודם יכירו את הסאונד שלי ואז אולי נכניס מילים בעברית בהמשך. איך אני מביאה את עצמי לאוזן האמריקאית בלי לאבד את עצמי".