בקיץ האחרון הראפר והזמר מאשין גאן קלי (ריצ'רד קולסון בייקר, שמו האמיתי) הודיע על מותו הטראגי של אביו דרך פוסט שהעלה לטוויטר. באותו ציוץ הוא כתב: "מעולם לא חשתי כאב כל כך עמוק בחיים שלי", ואת השבועות שקדמו לאותה הודעה הכוכב בן ה-30 העביר לצד אביו שגסס במיטתו בבית החולים.

בראיון שהעניק השבוע סיפר מאשין גאן קלי על האלבום החדש שלו "Tickets To My Downfall", ועל השיר "Lonely" שמופיע בו ומספר על הפרידה שלו מאביו: “זה מרגיש כאילו השיר הזה כתב את עצמו בזמן שצפיתי באבא שלי גוסס מולי", סיפר הזמר.

"אם אתה זמר או יוצר, אתה מתעסק בכאב שלך לא מעט. אין כאב חזק יותר מאובדן של האדם שהכי קרוב אלייך. זה קרה לא מזמן ועדיין קשה לי לדבר על זה", הוסיף קלי בכאב.

בהמשך הראיון התייחס קלי למערכת היחסים המורכבת שהוא ואביו ניהלו בשנים האחרונות: "הייתי צריך להגיד לו שאני אוהב אותו לפני שנים. בזבזנו כל כך הרבה זמן וזה שובר לי את הלב", סיפר הראפר והוסיף שהאדם היחיד שהצליח לנחם אותו בתקופה הקשה היא בתו בת ה-11.

לאחר ששיתף בפרטים על מות אביו, קלי גם התייחס למערכת היחסים החדשה שלו, אחרי שלפני כארבעה חודשים הראפר אישר את השמועות סביב הזוגיות שלו ושל מייגן פוקס, שהתארחה בקליפ שצילם עבור שירו "Bloody Valentine". בני הזוג החלו לצאת זמן קצר לאחר שמייגן הודיעה על הגירושים מבעלה ב-10 השנים האחרונות, השחקן בריאן אוסטין גרין.