מאחורי להיטים רבים של זמרים מוכרים עומד נעם חורב שכתב לגדולים ביותר: מאייל גולן, משה פרץ, ליאור נרקיס, מירי מסיקה, ריטה, רמי קליינשטיין, גלי עטרי, יובל דיין - ועד לקובי אפללו. היום הוא אחד מהיוצרים הכי עסוקים בתעשייה, שגדל הרחק מהברנז'ה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

הוא מספר כי שיר חדש מגיע אחרי שמתיישבים מול המחשב ומתחילים להקליד: "מתחילים עם קצה של רעיון, או סיפור שיש לך לספר, זה מן מנגינה כזאת של טקסט". כשחורב מתיישב מול מחשב לכתוב הוא יודע כי רב הסיכויים שהשיר יתנגן ברדיו.

בעפולה של שנות ה-90 ילדים משוררים לא היו הכי מקובלים. חורב חיבר מילים מכיתה ב' ולא הפסיק בתיכון וביסודי. "אני הייתי הילד המוזר שנשאר בהפסקות וכותב שירים במחברות, חטפתי על זה", הוא מספר. בגיל 24 הוא עזב את בית ההורים עם מחברות שיריו ויצא לת"א לנסות להגשים את החלום כדי שהטקסטים שלו לא יישארו מיותמים.

הוא סיפר כי הוא התחיל להתרוצץ בין הופעות של זמרים. כשההופעה נגמרה הוא חיכה שהזמר ייצא, רץ אליו והגיש לו חוברת שירים: "כולם לקחו וברת אבל רובם לא חזרו אליי". להופעה של מירי מסיקה הוא קנה כרטיסים ולקח את חוברת השירים. הוא ידע שחייו הולכים להשתנות ולאחר שהקדישה שיר להוריה שהיו בקהל הוא החליט לתת להם את חוברת השירים – משם הכל היסטוריה.  

לפניה הוא הצליח להגיע עד במת האירוויזיון בנורווגיה עם שיר שכתב להראל סקעת. הוא כתב עוד ועוד שירים לזמרים מוכרים ואחרי שפיצח את השיטה התחיל ללמד אחרים כיצד להיות פזמונאים, עם יותר מ-600 תלמידים שהשתתפו בסדנאות שהוא מעביר.

אחרי ספר חדש שהוציא הוא עובר לקדמת הבמה ואנשים עומדים בתור כדי שיחתום להם על הספר. אחרים ממלאים אולמות בהרצאות בהן הוא מספר מה עומד מאחורי השירים שלו.