מוזיקה
טיילור סוויפט ואמה (צילום: יוטיוב )
צילום: יוטיוב

אמא של טיילור מעידה נגד הדיג'יי

בימים אלה נערך המשפט בין טיילור סוויפט לדיוויד מולר. מול הדיג'יי, שלטענת הזמרת, הטריד אותה מינית בזמן שהצטלם איתה ב-2013, עלתה להעיד אתמול אימה של טיילור. בין דבריה הקשים, היא סיפרה איך הרגישה באותו הרגע בו גילתה על המעשה: "רציתי להקיא ולבכות"

חן פרורדין | mako | פורסם 12:41 10.08.17 

שנה גודל אות

אמה של טיילור סוויפט עלתה לעמדת העדים בבית המשפט באתמול בשעות הצהריים, שם סיפרה על מה שקרה כשגילתה מבתה על ההטרדה המינית שעברה ב-2013. אנדריאה סיפרה ששמעה על המעשה לראשונה מיד עם סיום ההופעה של טיילור ב-2 ליוני באותה השנה, כשהזמרת נכנסה לחדר ההלבשה ואמרה לה: "אמא, בחור תפס לי בישבן עכשיו".

The third day of the trial #staystrongtaylor #taylorswift

A post shared by TWO LOVES(Taylor.S/Chlöe.G.M) (@taylor.s_chloe.grace.m) on


אותו רגע שהיה טראומתי עבור הזמרת, קרה בזמן צילום של תמונה עם הדיג'יי דיוויד מולר ובת זוגו. על התמונה שבתה הציגה בפניה, בה נראה כי הדיג'יי אוחז בישבנה של הזמרת שאז הייתה בת 23, האם סיפרה: "ידעתי מיד שמשהו ממש לא בסדר בתמונה הזאת. אני מכירה את העיניים של הבת שלי יותר מכל אחד אחר והיא הייתה בהלם. החיוך שלה קפוא בצילום הזה, אבל העיניים שלה מראות שמשהו קורה שם מאחורה, זה החליא אותי. היא רעדה והרגישה מושפלת ומאוד נבוכה אחרי שהוא תפס לה בישבן".

במהלך העימות עם עורך דינו של מולר, אנדריאה סיפרה שבאותו הרגע היא רצתה "להקיא ולבכות מההרגשה הנוראית" שחוותה. מיד לאחר שנחשפה למקרה, האם וצוותה של סוויפט פנו לקייגו רדיו, החברה תחתיה עבד הדיג'יי, ויידעו את מנהליה על המעשה. תגובת החברה הייתה פיטוריו של דיוויד. "הרגשנו בתור קבוצה שזאת המחויבות שלנו לאור המקרה", אנדריאה סוויפט אמרה. הסיבה שלא עירבה את המשטרה עוד באותה התקופה, הייתה לטענתה, הרצון למזער את השלכות התקרית על הקריירה של בתה. "רצינו לשמור על פרטיות, אבל לא יכולנו להרשות לו להתחמק מעונש. הוא הטריד אותה מינית".