זמרת הדאנסהול הג'מייקנית שאנסיה שחררה בסוף השבוע האחרון את "Lick" יחד עם מייגן די סטליון. בדומה למגמה שהחלו קארדי בי ודי סטליון עצמה עם "WAP", "Lick" מסתמן להיות הקליפ הנועז של התקופה, והוא כולל פריימים בהם שאנסייה עם רגליים מפוסקות עם אנימציה בחלק התחתון של גופה, או בחלק אחר של הקליפ כשהיא שרה ורוקדת על הישבן החשוף של מייגן.

השיר החדש שרובו בפטואה, השפה שמדברים בג'מייקה, עוסק בעצם ברצון של שאנסיה ומייגן לקבל מין אוראלי. "פתח את הפה, תכניס את הפאם-פאם שלי, תזיז את הלשון שלך" ו-"אוהבת ז*ן גדול אבל זה לא מספיק", הן רק חלק מהשורות של שאנסיה, ואם חשבתם שזה גס, חכו שתשמעו את מייגן: "אני עבה והפרצוף שלך זה איפה שאני רוצה לשבת" ו-"הכ*ס שלי בפרצוף שלו עם התחת שלי על החזה שלו".

נכון לעכשיו הקליפ החדש עומד כבר על קרוב ל-3 מיליון, אבל יכול להיות שלקהל האמריקאי קצת נמאס כבר מהסגנון הההיפר-סקסואלי, (כלומר, שימוש מוגזם בסקס) כי לא מעט מהתגובות בטוויטר היו דווקא על כל שמדובר בחוסר סקס-אפיל ופשוט פורנו. זה יוצא משליטה ומגוחך", הגיבה אחת המעריצות בעמוד הטוויטר של מייגן, "זה כמעט כמו פורנו בפנים שלך. הקליפים השתנו מאוד, כבר אין אנרגיה יצירתית זה פשוט כמו חרא", וגולשת אחרת שלא כל כך התחברה לשיר שיתפה את הסרטון של מייגן וכתבה "רק על כ*ס אתן יכולות לשיר?".

לעומת זאת, דווקא ביוטיוב התגובות לשיר והקליפ היו מאוד חיוביות. מעריצים רבים של שאנסיה נהרו אל אזור התגובות בשביל להגן על הכוכבת האהובה שלהן שמקבלת צ'אנס עם כוכבת היפ הופ ענקית. "אנחנו צריכים עוד שיתופי פעולה של אמנים קריביים עם אמריקאים כמו זה", הגיב אחד המעריצים ביוטיוב, "הם מחמיצים את ההזדמנות הזו כבר הרבה זמן. ארה"ב 'ישנה' על כל הווייב של האיים!".

מעריץ נוסף הוסיף מה שרבים שוכחים לגבי מוזיקה: "לא כל שיר צריך להיות עם מילים עמוקות ומתוחכמות. תירגעו". כאמור, השיר רק יצא ויש עוד זמן עד שהחשיפה שלו תגדל, לכן יהיה מוקדם לקבוע אם באמת מדובר בנפילה או להיט כמו ש"WAP" של קארדי היה, אבל את תשומת הלב הן בהחלט השיגו.