בשבועות האחרונים מיילי סיירוס העלתה תכנית רשת חדשה, אותה היא משדרת דרך חשבון האינסטגרם שלה, אחריו עוקבים יותר מ-106 מיליון משתמשים. במהלך התכנית, שנועדה לעודד את מעריציה של הכוכבת בתקופת הקשה, מיילי מצרפת שמות מוכרים מתעשיית הבידור שיצטרפו אליה לשידור.

בסוף השבוע האחרון הזמרת העלתה לשידור את סלינה גומז, שפרצה יחד איתה בתקופה בה השתיים כיכבו בסדרות של דיסני.

במשך השנים נפוצו שמועות על מתיחות בין שתי הזמרות, כשהסיבה העיקרית לכך היא שזמן קצר לאחר שמיילי נפרדה מהאקס המיתולוגי שלה, ניק ג׳ונאס, סלינה החלה לנהל איתו מערכת יחסים מתוקשרת.

להפתעת רבים מהצופים, השיחה בין השתיים הייתה נעימה במיוחד והן אפילו החמיאו זו לזו. במהלך השידור סלינה התייחסה להתמודדות ארוכת השנים שלה עם בעיות נפשיות, וחשפה שלאחרונה גילתה שהיא סובלת מהפרעה דו קוטבית (מאניה דפרסיה).

"פניתי לאחד מבתי החולים הטובים בעולם ואחרי שסיפרתי על הדברים הקשים שעברתי במשך השנים, גיליתי שם שאני סובלת מהפרעה דו קוטבית", סיפרה סלינה, "עכשיו, כשיש לי את המידע על מצבי, זה עוזר. זה כבר לא מפחיד אותי כמו בעבר, ואני יודעת שאנשים מפחדים מזה. אני מטקסס, שם לא נוהגים לדבר על הפרעות נפשיות. עלייך להיראות חזקה״.

החשיפה האישית של סלינה בתכנית של מיילי גררה אהדה רבה מצד הצופים. בין התגובות שהציפו את הרשתות החברתיות בעקבות אותו שידור מרגש, אפשר למצוא משפטים כמו" "יש לה הפרעה דו קוטבית, היא התמודדה עם חרדה, דיכאון וזאבת. ולמרות הכל היא הצליחה להמשיך הלאה"; ״איך אחרי כל מה שהיא עברה אנשים עדיין מעליבים אותה ברשת?"; "סלינה עברה כל כך הרבה, היא אחת הנשים הכי חזקות שאני מכירה"; ו"שום דבר לא יצליח לפגוע בך, אני גאה בך".