בשנה שעברה הראפרית קארדי בי הקימה משפחה. היא נישאה לבן זוגה אופסט ויחד הם הביאו לעולם את בתם המשותפת, קאלצ'ר קיארי. רבים האמינו שההצלחה של הראפרית, בחיים האישיים וברמה המקצועית, תשאיר את עברה כחשפנית הרחק מאחור, אבל השבוע הכוכבת הסתבכה בשערורייה חדש בגלל סרטון שלה מהעבר.


בקטע הווידאו המדובר, שצף בימים האחרונים ברשת וצולם ככל הנראה לפני כשלוש שנים, קראדי מספרת שנהגה לסמם את הגברים ששילמו לה עבור שירותי מין ולאחר מכן שדדה אותם כשהייתה איתם בבית המלון. הראפרית סיפרה על כך בסרטון שהעלתה לסטורי עוד לפני הפריצה הגדולה שלה.


בתגובה לסערה סביב הסרטון ולמתקפה מצד רבים ממעריציה, הראפרית העלתה אמש פוסט, בו כתבה בין היתר: "אלה הדברים שנאלצתי לעשות בעברי כדי להתקיים. מעולם לא אמרתי שאני מושלמת או שהגעתי ממקום מושלם עם רקע מושלם. אני תמיד אומרת את האמת ולוקחת אחריות על החרא שלי".

"מעולם לא פיארתי את הדברים שעשיתי או כתבתי עליהם בשיריי בגלל שאני לא גאה בהם", היא הוסיפה, "הגעתי להחלטות מסוימות כי הייתי מוגבלת באפשרויות. בורכתי ביכולת להתעלות מהמקום הזה, בניגוד להרבה נשים אחרות. זה מה שהייתי צריכה לעשות כדי לשרוד ואני לא יכולה לשנות את העבר שלי".