מוזיקה
דניאל פרנסיס דדיו (צילום: יוטיוב )
צילום: יוטיוב

לא יכל להתאפק והשתין על הילדה

כשהוריה של הילדה בת ה-10 לקחו אותה להופעה של מטאליקה, הם לא יכלו לצפות למה שיקרה להם בבילוי המשפחתי. במהלך ההופעה השלושה חשו בזרם של חומר נוזלי שנשפך על חלק גופם האחורי וכשהסתובבו גילו אדם בן 44 שמטיל עליהם את מימיו

מערכת mako מוזיקה | mako | פורסם 14:16 09.08.17 

שנה גודל אות

בשבת האחרון הופיעה מטאליקה באיצטדיון של אוניברסיטת פניקס שבאריזונה. בין הקהל שבא לצפות בלהקה הגדולה, נכחה משפחה בת שלוש נפשות שניסתה ליהנות מהמופע. האב, האם וביתם בת ה-10, שצפו במופע, הרגישו ברגע מסוים בחומר נוזלי וחם שנשפך על גבם. כשהסתכלו לאחור הם גילו גבר בן 44 שיושב בשורה מאחורה ומשתין עליהם.

האב המבוהל פנה מיד לעובדי המקום והתלונן בפניהם על המעשה המטריד של אותו אדם, בעוד בת זוגו וביתו ניסו להרגיע אותו וללכת לכיוון השירותים. אותו אדם נעצר עוד בזמן ההופעה על ידי גורמי המשטרה שנכחו במקום וזוהה לאחר מכן כדניאל פרנסיס דדיו, תושב המקום.

מהמשטרה נמסר על האירוע: "כל שלושת בני המשפחה חשו בנוזל על גביהם ורגליהם. האבא ניסה להתעמת עם אותו אדם, אך הוא התעלם ומשך בכתפיו". דדיו שכנראה היה שתוי מאוד בזמן ההופעה הכחיש את ההאשמות, אבל מיקום הישיבה שמוצג בכרטיסו הוכיח שהוא העבריין. משפטו ייערך ב-18 באוגוסט כשמופנות נגדו הן התנהגות לא הולמת וחשיפה מגונה.