מוזיקה
פטי וואפ (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

טראפ קווין: גנבה מפטי וואפ סכום עתק

פטי וואפ פיטר בסוף השבוע האחרון את אחת מעוזרותיו הקרובות ביותר, זה קרה אחרי שעלה בו החשד כי היא גנבה ממנו סכום של לא פחות מ-250 אלף דולר. למרות ההאשמות הקשות, העוזרת טוענת שהראפר חייב לה כסף ומוכנה להציג הוכחות לכך

חן פרורדין | mako | פורסם 15:15 07.08.17 

שנה גודל אות

שונה מורגן, העוזרת האישית של הראפר פטי וואפ, פוטרה מתפקידה ביום שישי האחרון. מורגן שבין היתר ניהלה את לו"ז ההופעות של פטי, נתפסה אחרי שלקחה חלק מהרווחים לעצמה. אחר כך התברר שהעוזרת לשעבר כנראה גבתה מהלקוחות סכום גבוה מהמבוקש ונהגה לשמור את העודף מהרווחים לעצמה. אחרי בדיקות שערכה, חברת ההפקות אר ג'י אף, שמנוהלת על ידי הראפר, מאשימה את מורגן בגניבה של 250 מיליון דולר.

העוזרת לשעבר טוענת את הטענה ההפוכה, ולפי דבריה עולה שהראפר חייב לה כספים. היא מספרת שלא פעם השתמשה בכסף מחשבונה האישי כדי לחסות חלק נכבד מהוצאותיו של וואפ, כמו אבטחת בתי המלון בהם שהה הראפר והנסיעות בין ההופעות. היא גם אומרת שמעולם לא קבעה מחיר גבוה מהמחירים המקובלים עבור ההופעות שסידרה לבוס, אלא לקחה רק את עשרת אחוזי העמלה שהובטחו לה מלכתחילה.

: @lonerlifestyle RemyBoyWap #ZoovierJordan #KingZoo

A post shared byRemyBoyz“1738” (@fettywap1738) on


מורגן מחזיקה בקבלות שמוכיחות את שהוציאה כסף עבור הבזבוזים של הראפר. פרט נוסף שמגביר את אמיתות ההאשמות המופנות כלפי העוזרת לשעבר, הוא העובדה שהראפר והחברה שבבעלותו עוד לא פנו לרשויות או תבעו את שונה, למרות שכבר התייעצו עם עורכי דין.