מאז הפריצה הגדולה שלה לתעשיית המוזיקה לפני כשבע שנים, אריאנה גרנדה הצליחה לבסס את מקומה בשורה הראשונה של כוכבי הפופ בעולם בעזרות עשרות פרויקטים מצליחים. הזמרת בת ה-27 עבדה ללא הפסקה והספיקה לשחרר עד היום חמישה אלבומים.

בשנה האחרונה נדמה היה שאריאנה החליטה לקחת צעד אחורה מעשייה מוזיקלית, גם אם לא באופן רשמי, ומאז שסגרה את סיבוב ההופעות האחרון שלה לא הוציאה מוזיקה חדשה, מלבד שני שיתופי פעולה: האחד עם ג'סטין ביבר ("Stuck With U”) והשני עם ליידי גאגא (“Rain On Me”).

וכך, לאור היעדרותה ובעיקר לאור ההספק המוזיקלי הדל - נפוצה בקרב מעריציה של הכוכבת שמועה לפיה היא עובדת על אלבום סודי.

View this post on Instagram

brb

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

אותה שמועה קיבלה חיזוק משמעותי השבוע דרך פוסט שארי שיתפה דרך עמוד האינסטגרם שלה, אחריו עוקבים יותר מ-200 מיליון משתמשי ברשת החברתית.

בסרטון שעלה הזמרת חשפה קטע מתוך שיר חדש שהקליטה לאחרונה, ולפוסט המדובר היא הוסיפה את הכיתוב "brb", שככל הנראה אומר "Be Right Back” (בתרגום חופשי: "אשוב בקרוב").

זה היה מספיק בשביל להוציא מיליוני המעריצים של גרנדה מדעתם, ןאת הפוסט הציפו אלפי תגובות בהן העוקבים קוראים לאריאנה לשחרר את אלבום הקאמבק ו"להציל את 2020".

בין הטוקבקים הבולטים לפוסט שכמובן הפך לוויראלי אפשר למצוא משפטים כמו "אני מתחנן, תני לנו עוד"; "לא מסוגלת לחכות יותר"; ו"אל תתביישי, תשמיעי לנו עוד".