עוד לפני שפתחה את קריירת הסולו שלה עם הלהיט ״Crazy in Love”, ביונסה זכתה להכרה בינלאומית בזכות להקת הבנות דסטיניז צ׳יילד, דרכה היא החלה את דרכה המוזיקלית. כבר מהניינטיז ביונסה ושאר חברותיה להרכב (קלי רולנד ומישל וויליאמס) כבשו את מצעדי הלהיטים ומכרו עשרות מיליוני אלבומים.

למרות שהודיעו על הפירוק הרשמי של הלהקה ב-2005, ביונסה, קלי ומישל העלו מאז אותה שנה מספר מופעים ביחד ואפילו הקליטו מספר שיתופי פעולה. האחרון הוא ״Say Yes”, שיר גוספל שנכתב עבור אלבומה הרביעי של וויליאמס.

בקטע הווידאו ששיתף מוקדם יותר השבוע דרך חשבון הטוויטר שלו, קניה ווסט השמיע את השיר של שלוש הזמרות. לאותו פוסט הוא הוסיף את הכיתוב ״אנחנו חייבים להפיק אלבום גוספל של דסטיניז צ׳יילד״. לצד ההתלהבות הרבה שהגיעה בעקבות הצעתו של הראפר, הגיעו גם תגובות פחות אוהדות.

אותם טוקבקים ביקורתיים נכתבו על ידי מעריצים של קווין בי שהזכירו את הסכסוך שהתנהל במשך שנים בינו לבין הזמרת ובן זוגה, ג׳יי זי. רבים מהם רואים בפוסט ניסיון נואש של קניה להתקרב מחדש לביונסה. כזכור, עד שפרץ הריב המפורסם שלו עם ג׳יי זי, קניה הספיק לשתף פעולה עם ביונסה בשירים כמו ״Ego״ ו-“Lift Off”.