בחודש שעבר דלפו לרשת מסמכים שנשלחו מטעם עורכי דינה של בריטני ספירס ולפיהם היא מבקשת לחדש את הדיון המשפטי בנוגע לסמכויות שניתנו לאביה, ג׳יימי ספירס.

כזכור, מספר חודשים קודם לכן, בית המשפט פסק לטובתו של ג'יימי והורה לו להמשיך ולשמש בתור האפוטרופוס של הזמרת. במסגרת התפקיד שניתן לו, האב מנהל את נכסיה של בריטני ואת הקריירה המוזיקלית שלה.

השבוע פורסם כי הכוכבת הודיעה שאין בכוונתה לחזור להופיע או לשחרר מוזיקה חדשה בעתיד הקרוב, והסיבה לכך היא ככל הנראה ההחלטה שקיבל בית המשפט בנוגע לכוח שניתן לאביה, כשרבים ממעריציה מאמינים שאכן מדובר באקט מחאתי שנועד להפעיל לחץ על הוריה ולגרום להם לחשוש מהפסדים כספיים.

אחד הצעדים היותר דרמטיים שהובילו להחרפת היחסים בין בריטני לאביה בשבועות האחרונים היה הניסיון של ג'יימי להעסיק מחדש את אנדרו וולט, מי שבמשך 11 שנים ניהל את הצוות של הכוכבת, וב-2019 פוטר מתפקידו בהוראה של בריטני בעצמה.

לאחרונה עורכי דינה של הזמרת שלחו לבית המשפט מסמך בו נכתב: "יש לשנות את ההחלטה שהתקבלה בנוגע לסמכויות שניתנו לג'יימי ספירס כדי לשקף את השינויים הגדולים באורח החיים הנוכחי של בריטני ואת רצונותיה". באותו מכתב צוין גם שהזמרת "מתנגדת בתוקף" לכך שאביה ימשיך לשמש בתור האפוטרופוס שלה.

העדכונים האחרונים בנושא חידשו את הסערה בקרב מעריציה של הזמרת וחיזקו את תנועת "FreeBritney", שגורסת כי בני משפחתה של בריטני מחזיקים בה בניגוד לרצונה ומנצלים אותה לטובת הכנסות כספיות' uלטענת תומכי התנועה, הוריה של ספירס מצליחים לעשות זאת דרך פגיעה בתדמיתה של הכוכבת, והם האחראים לפגיעה האנושה בקריירה שלה.