מוזיקה
האנסון (צילום: YOU TUBE, צילום מסך)
צילום: YOU TUBE, צילום מסך

הנסון חוגגים כבר 25 שנות קיום

היו ימים בהם ישבנו על רצפת הסומסום בחופש הגדול, אכלנו מנה חמה בטעם קוסקוס ובה משהו כתום שאמור להיות גזר, צפינו באנסון שרים מממבאפ ב-MTV וחשבנו שזה שיר מושלם. היום הם בני 30 עם משפחות מרובות ילדים

מערכת mako מוזיקה | mako | פורסם 13:11 14.03.17 

שנה גודל אות

אתם מריחים את זה? ניחוח הפסטה המוקרמת שמבשר שהניינטיז לא יגמרו לעולם? לא, כי הנסון מתאחדים. כן, האנסון, שלישיית האחים (זאק, טיילור ואייזק, שתדעו) שפרצו ב-1996 עם הלהיט הכה-מטופש והכה-כיפי "MMMBop" ונחקקו בזכרוננו לעד בזכות שיערם הבלונדיני החלק, פניהם המלאכיים וכשרונם ברכיבה על רולרבליידס. למרות שהלהקה לא הפסיקה לפעול מאז, הוציאו אלבומים ויצאו לסיבובי הופעות, עדיין סביר בהחלט להגדיר אותם כלהקה של להיט אחד. אבל אחח, איזה להיט.

בכל אופן, עכשיו הם הכריזו על תכנית לצאת לסיבוב ההופעות עולמי לרגל חגיגות 25 השנה (!!!) לקיומם. נכון חמודים, הזמן חלף מהר, אתם מזדקנים, המוות מתקרב, מי היה מאמין, איפה מזרק הבוטוקס הקרוב, למה אבא עדיין משלם לי על החשבון פלאפון, הכל נכון. לא נורא. הנסון לא לוקחים קשה כמונו. "עשיית מוזיקה במשך 25 שנה זו אבן דרך שהיינו חייבים לציין, ואיך יותר טוב לעשות זאת מאשר בסיבוב הופעות?", הם אומרים. "זה לא רק על שני העשורים של המוזיקה, אלא על חגיגת הקהילה הנפלאה של המעריצים שהיו איתנו ושרו איתנו שנה אחרי שנה". יפה.

האנסון  (צילום: Tim Mosenfelder, GettyImages IL)
ככה הם נראים היום. אתם התבגרתם יותר טוב?
|
צילום: Tim Mosenfelder, GettyImages IL

הנסון הוקמו כבר ב-1992, כשהאח הבכור אייזק היה סך הכל בן 11, טיילור היה בן 9 והמתופף זאק היה צוציק בן 6. את תחילת דרכם הם עשו כשלישיית אקפלה חמודה שהופיעה בעיר מגוריהם, טולסה אוקלהומה. היום אייזק בן 36 ואב לשלושה, טיילור בן 33 ואב לחמישה, וזאק בן 31 ואב לארבעה. אז סך הכל מדובר כאן ב-12 ילדים, תחשבו כמה להקות אפשר להרכיב מזה! זה עוד לא קרה, ואם ממש דחוף לכם לראות את הנסון בלייב תנמיכו ציפיות ותזמינו כרטיסי טיסה כי כרגע ישראל לא רשומה בלו"ז. מדינות שדווקא כן כלולות בסיבוב ההופעות שיחל ביוני הקרוב: גרמניה, הולנד, צרפת, איטליה, בלגיה, אנגליה, קנדה וכמובן ארה"ב. מממבאפ, בהדובהדופ.