וואן דיירקשן התפרקו ב-2016, ולמרות שהיו פעילים בסך הכל שש שנים, יש תחושה שהתקופה היחסית קצרה הזו השפיעה על כל חברי ההרכב (אולי חוץ מהארי סטיילס) לרעה, ורק השבוע למשל סיפרנו לכם על הקטטה של זאין מאליק שלא מוצא את עצמו כבר כמה שנים.

לפני כמה ימים היה זה תורו של ליאם פיין לחשוף את המצב הקשה אליו הגיע: הזמר בן ה-27 שיתף באומץ על מצבו הנפשי, ההתמכרות לאלכוהול והכדורים שעזרו לו להתמודד עם התקופה הלחוצה בזמן שהיה חבר בלהקה: "פחדתי כמה זמן אני הולך להיות בתחתית ואיפה התחתית שלי תיגמר. אתם אף פעם לא ראיתם את זה כי אני טוב מאוד בלהחביא את זה", סיפר פיין כשהתארח בפודקסט The Diary of a CEO.

כשנשאל אם התחתית שלו כללה גם מחשבות אובדניות הוא השיב: "כן. יש דברים שמעולם מעולם לא דיברתי עליהם. זה היה ממש ממש ממש חמור. זו הייתה בעיה ורק אחרי שהסתכלתי על עצמי הייתי כזה 'אוקיי, אני צריך לתקן את עצמי'. יש תמונות שלי על סירה בהן אני מפוצץ לגמרי. אני קורא לזה הפרצוף של הכדורים והאלכוהול שלי. הפרצוף שלי היה פי 10 יותר גדול ממה שהוא עכשיו. לא אהבתי את עצמי ממש, אז עשיתי שינוי".

הזמר המשיך לחיות בצורה זוך כמה שנים טובות שכללו סיבבוי הופעות, חדרי מלון ומסיבות - עד אותו היום שבו ראה את עצמו בטלוויזיה והבין שהוא צריך לעשות שינוי דרמטי באורח החיים שלו. עכשיו הוא מעיד שהוא פיכח כבר כחודש ואפילו החל להתאמן בחדר כושר.

"קיבלתי שיחת טלפון נהדרת מהארי (סטיילס) לפני כמה ימים, הוא בדק איך אני", סיפר פיין במה שכנראה יגרום למעריצי וואן דיירקשן להתרגש. "זה כאילו יש אנשים שיש להם חוש שישי לגבי מתי אתה עובר משהו. הוא מאוד כזה. הוא אדם מקסים וקסום. אני אוהב אותו מאוד".