שלוש שנים אחרי שחבר לחברת הילדות שלה, סלינה גומז, בלהיט "Wolves”, מרשמלו, אחד המפיקים המוזיקליים הפופולריים של השנים האחרונות, חשף את שיתוף הפעולה שלו עם דמי לובאטו, "Ok Not to Be Ok”.

הסינגל החדש הושק לכבוד יום המודעות הבינלאומי למניעת התאבדויות, אותו ציינו בסוף השבוע האחרון ברחבי העולם. אותו שיר יצא במסגרת קמפיין של ארגון ללא מטרות רווח שהוקם תחת השם'Hope for the Day’ ומסייע לצעירים המתמודדים עם בעיות נפשיות.

מטעם הנהלת הארגון נמסר על שיתוף הפעולה המוזיקלי: "השיר הזה משמש כתזכורת לכך שזה בסדר להרגיש לא שלם עם עצמך ושחשוב להפנים את העובדה שכולנו בסך הכל בני אדם".

השיר גרר התייחסות רחבה מצד מעריציה של דמי, והסיבה העיקרית לכך היא המשברים איתם היא התמודדה בשנים האחרונות. במספר ראיונות שהעניקה לאחרונה סיפרה הזמרת על המאבק שלה בהתמכרויות ובמחשבות אובדניות, וכזכור לפני כשנתיים היא נכנסה למוסד טיפולי לאחר שהתמוטטה בביתה כתוצאה ממנת יתר של סמים.

בין התגובות לשיר החדש של לובאטו ומרשמלו, אפשר למצוא משפטים כמו "זה כל כך חשוב, תודה לדמי על הגברת המודעות"; "מאז מה שקרה לה היא לא מפסיקה להיאבק למען בריאות הנפש"; ו"דמי נראית בריאה ומאושרת יותר מתמיד, אני שמחה שהיא הבינה מה טוב בשבילה".