שלושה חודשים אחרי שחשפה את אלבום הקאמבק המצליח שלה, "Rare", סלינה גומז הודיעה על צאת מהדורה מיוחדת של האלבום, שתגיע לחנויות בסוף השבוע הקרוב ותכלול מספר רצועות חדשות.

אחד השירים שיופיעו בגרסה העדכנית של האלבום נקרא "Boyfriend", אותו הזמרת בחרה לשחרר כסינגל הבא מתוך הפרויקט המוזיקלי הגדול שלה.

בפוסט ששיתפה לאחרונה דרך הרשתות החברתיות, סיפרה סלינה למעריצים: "רבים מכם יודעים כמה התרגשתי לקראת צאת השיר 'Boyfriend'. זה שיר משמח על נפילה ועלייה בחזרה שוב ושוב בחסות האהבה, אבל הוא גם על הידיעה שאתה לא צריך אף אחד חוץ מעצמך כדי להיות מאושר".

סלינה הסבירה שהשיר נכתב זמן רב לפני התפשטות נגיף הקורונה ברחבי העולם, ולכן היה לה חשוב להדגיש שהחיפוש אחר בן זוג "לא נמצא בראש סדר העדיפויות שלי", והוסיפה: "כמו שאר העולם, גם אני מתפללת למען ביטחון, אחדות והחלמה".

גומז סיפרה על השיר החדש לפני מספר חודשים, עוד לפני שהוציאה את הגרסה המקורית של האלבום, ורבים מאמינים שהיא כתבה את השיר בתקופה שבה חידשה את מערכת היחסים שלה עם ג'סטין ביבר, לפני כשנתיים. כזכור, הזוגיות לא החזיקה זמן רב, וכעבור זמן קצר ביבר החל לצאת עם היילי בולדווין.

לצד הכספים שתרמה מכיסה בשבועות האחרונים עבור המלחמה בנגיף, סלינה הודיעה שתעביר דולר אחד על כל עותק שיימכר מהמהדורה המיוחדת של אלבומה. לצד ההכרזה הגדולה, הזמרת חשפה שמות של שני שירים נוספים שיופיעו בגרסה המחודשת של אלבומה: "She" ו-"Souvenir".