חייו של קניה ווסט תמיד היו מלאים בסיפורים יוצאי דופן, וכעת אנחנו הולכים לקבל אותם ישירות על המסך בסלון הביתי שלנו, אחרי שלפי דיווחים שונים בארה"ב, צמד במאי הקליפים שעבד איתו בעבר ומי שנחשבים לחבריו הקרובים ביותר מכרו לאחרונה לנטפליקס סדרת דוקו יוצאת דופן שכוללת צילומים של יותר מ-20 שנות חייו של המפיק, הראפר ומעצב האופנה תמורת למעלה מ-30 מיליון דולר.

לפי הדיווח של מגזין הבילבורד, הפרויקט הממסקרן, ששמו טרם נבחר, כולל צילומים בלעדיים ונדירים של ווסט שנעשו על ידי קלארנס "קודי" סימונס וצ'ייק אוזה, מי שכאמור עבדו איתו בעבר על שני הקליפים הראשונים שלו "Through the Wire" והגרסה השלישית של "Jesus Walks".

בראיון שהעניק בעבר סיפר סימונס שקניה פנה אליהם ליצירת הקליפ החדש לשיר שלו מכיוון ששני הקליפים הקודמים שנוצרו על ידי במאים אחרים היו "חסרי נשמה והתחושה שאני מחפש באמת" - וכמובן שהשניים בשמחה קפצו על העבודה.

מקורב לצמד סיפר שהשניים מלווים את וסט כבר שנים, והם מחזיקים בצילומים נדירים שלו עוד משנות התשעים בשיקגו, ושהקשר בינו לבינם יהיה הבסיס העלילתי של הסדרה שתספר את סיפור עלייתו וכיבוש עולם המוזיקה של הראפר. בנוסף, הדוקו יעסוק גם בהשפעתו של קניה על תעשיית ההיפ הופ, תרבות הפופ ועל הקשר המתפתח של החברה האנושית עם מפורסמים. פייר? אנחנו לא יכולים לחכות.