הקיץ של מייגן די סטליון מתחיל עכשיו והוא הולך להיות לוהט מתמיד; הראפרית שפרצה לחיינו בזכות להיט הטיקטוק "Savage" ובהמשך עם ההמנון הנשי "WAP" אותו ביצעה ביחד עם קארדי בי, הכריזה בחשבונות הסושיאל שלה על סינגל חדש אותו היא צפויה לשחרר מחר (שישי) ועל חזרתה של האלטר אגו שלה "טינה סנואו".

השיר החדש נקרא "Thot Shit" (בסלנג האמריקאי Thot הוא קיצור ל"ז**ה הזו שם") ולפי הדיווחים הוא הולך להיות המנון נשי פרוע שמותאם בדיוק לקיץ שבא עלינו לטובה. "הוא חוגג נשים שחוגגות את עצמן בלי להתנצל, עושות מה שהם רוצות איך שהן רוצות ובלי להתייחס לביקורות עליהן", נמסר מטעמה של מייגן. 

רק בשביל להדגים את רמת הרצינות שלה, הראפרית העלתה יחד עם הטיזר לשיר באינסטגרם שלה גם שתי תמונות כשהיא לבושה במדים של אחות (עם מסכת פנים, כמובן) שחושפים את ישבנה. בסרטון נוסף שהעלתה לחשבון שלה היא כתבה "חזרתי שווים שלי, תפנו אליי כאל גברת סנואו", וצירפה סרטון קצר בעל אופי עתידני ובו ניתן לראות אותה בתא אחסון כשהיא מחוברת למכונת הנשמה.

"טינההההההה"; "אנחנו סוף סוף הולכות להשתגע"; ו"גברת סנואו, ברוכה הבאה, התגעגענו אלייך!" היו רק חלק מתוך 20 אלף התגובות בפוסטים השונים בחשבון האינסטגרם שלה. אגב, כל שאר התגובות היו פשוט תחנונים מצד נשים וגברים כאחד לקבלת טיפול מהאחות סנואו.