כמעט כולם כבר נחשפו בשעות האחרונות לתקרית המזעזעת שקרתה בהופעה של בועז שרעבי, במהלכה אדם שנכח בקהל צעק לעברו "תביאו לו הליכון". כעת, כנראה לאחר החיבוק החם שקיבל מהציבור, הזמר הוותיק והאהוב הגיב סוף סוף והודה לציבור.

"תודה רבה לכולם על המילים הטובות", מסר ל-mako מוזיקה, "התרגשתי לקרוא את התגובות מחממות הלב של כולכם". שרעבי המשיך והודה ששום תקרית לא נעימה יכולה לגרום לו לסטות מדרכו שבה הוא הולך כבר שנים רבות: "קיבלתי במתנה את הזכות והיכולת לשמח אנשים ואני מתכוון לעשות זאת עוד שנים רבות". לסיום הזמר איחל "לכל עם ישראל בריאות ורפואה שלמה וניפגש בהופעות הבאות".

כאמור, ביומיים האחרונים הרשתות החברתיות בישראל סערו בעקבות הפוסט שהעלתה הסופרת מרסל מוסרי על תקרית מכוערת שקרתה בהופעה של בועז שרעבי. לטענת מוסרי, כשסיים להופיע עם השיר "משאלה" שרעבי "נעמד כדי להשתחוות לקהל ולהגיד איזה דבר לאחד הנגנים שלו. שני בחורים יושבים מאחורי, לא הבחנתי בהם עד אותו הרגע המזעזע בו צעק אחד מהם 'תביאו, תביאו לו הליכון, הזדקן הבחור'".

"כמה אנשים צקצקו בלשונם, אישה אחת סיננה לעבר הבחור 'זה כל כך לא יפה' חבר שלו הניח יד עליו והשתיק אותו. ראיתי שבועז שמע, ראיתי שפזל לכיוון, ראיתי את אחד הנגנים שלו מסתכל בבוז אל החלק ההוא בקהל והשפלתי את ראשי, שלא יחשוב חלילה שיש לי קשר לתת הרמה הזו".

מאז השיתוף של מוסרי, ישראלים רבים יצאו להגנת הזמר האהוב וגינו את הקריאות והמקרה המכוער. גורמים שנכחו בהופעה סיפרו ל-mako מוזיקה "אנחנו לא מבינים איך מישהו מרשה לעצמו לדבר ככה למישהו מבוגר" והוסיפו שהזמר לא התרגש מהדברים שנאמרו. אגב, שרעבי שיתף בעמוד הפייסבוק שלו את הדברים וכתב: "כל הכבוד על הרגישות".

בין אותם ישראלים, גם הזמר איתי לוי שגדל כמו רבים במדינה על שרעבי, נחשף לפוסט ואמר ל-mako מוזיקה: "אני קורא את זה והלב שלי נשבר. אין מקום לשפה כזאת לא בהופעה ולא בשום מקום אחר. בועז זמר ויוצר ענק והגיל שלו הוא כמו שאומרים 'רק מספר', אז לפני שאתם מוציאים מילים מהפה, תחשבו פעמיים ובכלל תחשבו על ההורים שלכם. ותזכרו - בסוף כולנו נהיה שם".

אותם גורמים הוסיפו שאחרי ההופעה בועז ישב עם כולם, צחק והכל היה טוב. וכמו שהוא העביר את זה על הבמה - ככה הוא העביר את זה לגמרי, בקלילות. הזמר האהוב ואנשיו לא התייחסו ולא רצו לעשות עניין, מעריצים שהיו בקהל השתיקו את מי שזרק את אותן הערות אמרו אותם מקורבים וזה מספיק, לא היה צורך להתערב ולעשות מזה עניין.