מוזיקה
פיוצ'ר (צילום: Christopher Polk, GettyImages IL)
צילום: Christopher Polk, GettyImages IL

פיוצ'ר מגיע לישראל

חשבתם שעונת ההופעות הולכת להסתיים בקרוב? אז זהו, שלא. הראפר פיוצ'ר צפוי להגיע לארץ ולהופיע עם כל הלהיטים הגדולים ב-25.10 בגני התערוכה בתל אביב. המעריצים הישראלים יוכלו לצפות לראשונה בארץ באמן ההיפ הופ שנמצא כרגע בשיאו

מערכת mako מוזיקה | mako | פורסם 11:27 08.08.17 

שנה גודל אות

פיוצ׳ר, אחד מאמני ההיפ הופ הגדולים של השנים האחרונות, יגיע להופעה בארץ שתתקיים ביום רביעי ה-25.10 בגני התערוכה בתל אביב. הראפר מאטלנטה שפרץ עוד בתחילת העשור, הוציא מאז שבעה אלבומים (אחד מהם משותף עם דרייק) ועשרות שיתופי פעולה מצליחים עם האמנים הגדולים של התעשייה, ביניהם ריהאנה, קלווין האריס, ליל וויין, קניה ווסט, ג'סטין ביבר, ג'יי זי, אריאנה גרנדה וניקי מינאז'. בין להיטיו הגדולים אפשר למצוא את "Low Life" עם דה וויקנד, "Jumpman" עם דרייק ו-"Mask Off".

פיוצ'ר (או בשמו המקורי - נייבדיוס דימון ווילבורן) שחרר השנה שני אלבומים, "Future" ו-"Hndrxx", שיצאו בהפרש של שבוע אחד מהשני, וביחד עם הופעת הענק המרשימה שלו בפסטיבל קואצ'לה האחרון, רק חיזקו את מעמדו כאחד הראפרים הבולטים של ימינו, והוא מגיע לארץ כשהוא בשיא של הקריירה שלו. כרגע מוצאים הכרטיסים במחיר אחיד של 249 ש"ח וניתן לרכוש אותם כאן.