מוזיקה
רון נשר ובן אל תבורי (צילום: משה נחמוביץ', מאקו)
צילום: משה נחמוביץ', מאקו

המעריצים של רון נשר פרצו לאינסטגרם של בן אל

המלחמה ממשיכה: סטטיק ובן אל נאלצים להתמודד עם המתקפה של מעריצי רון נשר. אחרי שחסמו באינסטגרם מעריצים של נשר שדרשו מהם לשתף את שירו, החשבונות שלהם נפרצו. אצל בן אל ההאקרים הורידו עוקב מסטטיק והעלו לסטורי את השיר המדובר. מה יהיה?

מערכת mako מוזיקה | mako | פורסם 11:30 10.08.17 

שנה גודל אות

רק בשבוע שעבר דיווחנו על עוד שלב במלחמה הכי מדוברת במוזיקה הישראלית בימינו, רון נשר נגד סטטיק ובן אל. זה התחיל כשנשר פרסם שיר חדש בשם "#משפט משיר", שכולל גם שמות של שירים של הצמד, וביקש מהם לשתף אותו על מנת שיגיע לחשיפה מירבית. נשר הסביר שכל ההכנסות מהצפיות יועברו לתרומה לילדים חולים, ולכן דרש שישימו את היריבות הארוכה (במשפט אחד - הוא זה שעשה ביניהם את החיבור בשיר "דוביגל", הקריירה שלהם הרקיעה בלעדיו, הוא ירד עליהם באופן קבוע בעמוד שלו וב"צינור") ויעזרו לו לגייס כסף.

השניים סירבו לשתף את השיר, וחשבונות האינסטגרם שלהם קיבלו מבול תגובות ממעריצי נשר, שכתבו להם "משפט משיר", בדרישה שיתייחסו. הם מחקו את רוב התגובות וחסמו את המשתמשים שהגיבו בבוטות ואלימות. בתגובה לזה, נשר העלה לסטורי סרטון שלו באורך של רבע שעה, בו הוא מקלל ומאיים על הצמד. בין הדברים הקשים שאמר היו: לסטטיק "היית מת לרבע מהכשרון שלי, רבע מהיכולת שלי יא אפס. אני נודר נדר כמו ערס שאנחנו (אני והמעריצים) נגמור לך את הקריירה". לבן אל תבורי - "אני אשבור לך עצם בגוף", "כשאני אגמור איתך כמו שאני התחלתי איתך, כלב לא יזכור אותך".

בן אל משתף את הקליפ של רון (צילום: אינסטגרם)
בן אל משתף את הקליפ של רון
|
צילום: אינסטגרם

כעת העלילה ממשיכה להסתבך, חשבונות האינסטגרם של סטטיק ובן אל, בעלי מאות אלפי העוקבים, נפרצו. ההאקר של בן אל הסיר עוקב מסטטיק, והעלה לסטורי שלו צילום מסך של "משפט משיר", אותו קליפ של רון נשר שהצמד סירב לשתף. 

כרגע האינסטגרם של סטטיק נראה תקין, מלבד זה שהוא לא עוקב אחרי בן אל. סטטיק פרסם אתמול בעמוד הרשמי שלו בפייסבוק על הפריצה:

 

היח"צ של סטטיק ובן אל מאשרים כי החשבונות נפרצו והעניין בטיפול. אנחנו רק נשים את זה פה ונזכיר ימים יפים יותר: