מוזיקה
אוסקר אנד דה וולף (צילום: יוטיוב )
צילום: יוטיוב

אוסקר אנד דה וולף מגיע לישראל

אוסקר אנד דה וולף, אחד השמות הלוהטים במוזיקה האלקטרונית, יגיע לארץ למופע ענק שיתקיים ב-12 לאוקטובר, בהאנגר 11 בתל אביב. בנוסף להופעתו של האמן בן ה-26, באירוע החגיגי שיערך בסוכות צפוי לעלות גם דיג'יי ג'ניה

מערכת mako מוזיקה | mako | פורסם 07:37 08.08.17 

שנה גודל אות

למרות גילו הצעיר, מקס קולומביה הבלגי הצליח בשנים האחרונות לבסס את מעמדו כאחד השמות הגדולים של תעשיית המוזיקה העולמית, כשהוא סולל את דרכו אל הפסגה עם אלבום בכורה מצליח ולהיטים כמו "The Game", "Princes" ו-"You're Mine". באוקטובר הקרוב, יגיע עם להקתו להופעה יחידה בהאנגר 11 בתל אביב.

בשלוש השנים שעברו מאז הוציא את האלבום, אוסקר אנד דה וולף הספיק לצאת מארץ הולדתו ולחרוש את במות אירופה, מאמסטרדם ועד איסטנבול, כשהוא מחמם אמנים כמו לו ריד, מיוז, אל סי די סאונד סיסטם וריהאנה, ומופיע בפסטיבלי ענק כמו טומורולנד.

בספטמבר הקרוב ישחרר את אלבומו השני "Entity", שככל הנראה יחזק עוד יותר את מעמדו של קולומביה כאחד מהאמנים החמים במוזיקה האלקטרונית העכשווית. בחול המועד סוכות, 12 באוקטובר, יעלה אוסקר אנד דה וולף לבמת ההאנגר 11 בתל אביב ויפתח את האירוע האלקטרוני הענק ב-23:30 בלילה (פתיחת הדלתות בשעה 21:00), כשאחריו יעלה דיג'יי ג'ניה שישלים את החגיגה. המחיר לכרטיס הוא 219 ש"ח.