נוי פדלון, אחת היוצרות הכי מוכשרות ומדוברות בישראל בשנה האחרונה משחררת הבוקר שיר חדש, "יהיה בסדר", אותו כתבה והלחינה בעצמה.

"כבר חצי שנה שהשיר הזה מתבשל. הוא התחיל בפברואר בחדר קטן בבית של ההורים, חודש פברואר השחור שכל כך חיכיתי לו", מספרת פדלון על השיר החדש. "חודש של יום הולדת, חג פורים, חופשה זוגית לחו"ל שכבר הייתה סגורה, והכי מרגש - מופע השקת האלבום הראשון שלי".

"בסוף אותו חודש הפך לפרידה כואבת, ביטול טיסה, חזרה לבית של ההורים, יום הולדת בשבעה של סבא שלי, וקורונה. כל היומן התבטל ובטח שגם מופע ההשקה שלי. וככה, בשקט ולפנות בוקר, לקחתי את הגיטרה וכדי לא להפריע להורים יצאתי החוצה למרפסת בשיא הקור והתחלתי לכתוב. הבית הראשון והפזמון היו באווירת הסגר ונגמרו באווירה שהכל בסדר", מספרת פדלון.

"פתאום, מעצמאות מוחלטת ופרטיות שהיא רק שלי, חזרתי לחדר של גיל 16 בבית של ההורים מוקפת בגדים בשקיות זבל סביבי וזיכרון עצום מילדות של שמחה ענקית וחוסר דאגות. חיברתי את התחושות שלי שהפכו לשיר, הוספתי פתיח שבו שומעים את קולו של סבא שלי שר 'אלוהיי' ממש כמה חודשים לפני שהוא נפטר, ועכשיו השיר הזה אצלכם.בסוף, גם אני הבנתי שגם כשקשה - זה בסדר".

מילים:

איזה חודשים מטורפים
והימים כבר לא עוברים
חשבנו חופש אבל תכף נשתגע
תראו תרחובות ריקים, אנשים מבוהלים
ילד פוחד על ההורים, מתגעגע

ובתשובה ביקשנו מחילה
על מה שנעשה
מה שחטאנו
ובכל לילה באותה תפילה
אותה ההרגשה
רחם עלינו

וזה בסדר
להתרחק טיפה מכל היתר
להיות עם הלבד סגורה בחדר
שכבר לפני שנים עזבתי וזה רק מחזיר
אותי לפעם
שלא ידעתי מה זה בכלל זעם
וכמה זה מחזיר לי את הטעם המתוק

חג נכנס כולם סביב השולחן
אוכל של אמא כבר מוכן
מסורת של שנים, לא נוותר על אושר,
שכבר תקופה הוא במבחן,
הכל נהיה כבר מסוכן .
ואיך לשמוח זה עולה לנו ביוקר

מילים ולחן: נוי פדלון | עיבוד והפקה מוזיקלית: רון בקאל ושאולי יצחק