מוזיקה

נופר סלמאן - כולם חוץ ממך

מאז שהופיעה לראשונה בכוכב הבא, נופר סלמאן הספיקה לשחרר שני סינגלים ולהתגייס ללהקה צבאית, ולמרות העומס הרב היא מוציאה היום שיר חדש בשם "כולם חוץ ממך". את הקליפ לשיר, נופר צילמה ברחובות תל אביב בעזרת מצלמת סלפי

מערכת mako מוזיקה | mako | פורסם 07:14 07.08.17 

שנה גודל אות

נופר סלמאן, המתמודדת שכבשה את הקהל בתכנית הכוכב הבא לאירוויזיון עם הביצועים לשירים כמו "הגורל הזה", "שבע בערב" ו-"רוחות", משחררת היום סינגל חדש בשם "כולם חוץ ממך". השיר שמספר על הסיטואציה המוכרת בה כולם שולחים הודעה חוץ מהאדם היחיד שאנחנו רוצים שישלח, הוא למעשה צעד נוסף בדרך לאלבום הבכורה שלה, עליו היא עובדת במקביל לשירות בלהקה צבאית. בחודשים האחרונים היא שחררה גם את "איך הוא בא אליי" ו-"אחכה לך בכל מקום", שזכו למיליון צפיות ביוטיוב, כל אחד.

את השיר החדש מלווה קליפ בבימויו של ניב עשת כהן שמתעד את נופר מסתובבת ברחובות העיר העמוסים בעזרת מצלמת סלפי. ניב סיפר על הקליפ: "בעידן הסלפי בו זווית המצלמה הקדמית היא חלק בלתי נפרד מאיתנו, הלכנו צעד אחד קדימה והבאנו לידי ביטוי את מה שנופר מרגישה בשיר. הרעיון של תיעוד הקליפ באווירת הסלפי והשוטטות לבד של נופר ברחובות תל אביב הסואנת בסוף שבוע עמוס הבליינים, ממחישה לצופים את התחושה שאותה נופר מנסה להעביר".

מילים: נעם חורב | לחן והפקה מוזיקלית: לורן פלד