מוזיקה
מקלמור (צילום: Glenn Hunt, GettyImages IL)
צילום: Glenn Hunt, GettyImages IL

מקלמור וריאן לואיס יופיעו בארץ

עם כל יום שעובר הקיץ הולך ומתקרב, ובו מחכות לנו כמות חסרת תקדים של הופעות בינלאומיות. היום אנחנו שמחים לבשר על ערב אחד ובו 4 הופעות במקום אחד: על ההיפ הופ מקלמור וריאן לואיס, על האינדי-פופ LP ועל הטאצ' המקומי נתן גושן וקוקי לבנה. איפה, מתי וכמה יעלו הכרטיסים?

מערכת mako מוזיקה | mako | פורסם 06:00 15.03.17 

שנה גודל אות

חובבי המוזיקה מבינינו שלא מתכוונים לנסוע הקיץ לאחד מהפסטיבלים הגדולים בעולם יכולים להיות רגועים - כבר לא צריך להרחיק לכת כדי ליהנות מיום שלם של הופעות בינלאומיות שוות במיוחד. ב-18 ליולי בלייב פארק ראשל"צ יתקיים פסטיבל "Playlist" ובו יופיע הראפר מקלמור יחד עם המפיק ריאן לואיס, וזמרת האינדי-פופ LP.

מקלמור וריאן לואיס פועלים יחד מ-2012, והם אחראים לכמה מהשירים הכי מצליחים של השנים האחרונות - החל מ"Thrift Shop" שצבר יותר ממיליאר צפיות ביוטיוב, דרך "Can't Hold Us" המדבק ועד "Same Love" שהפך להמנון המאבק לנישואים חד מיניים. חוץ מלייצר להיטים השניים גם נהנים מתדמית איכותית כשאלבומם הראשון זכה ב-4 פרסי גראמי שונים. את אלבומם השני הם הוציאו בשנה שעברה והם יגיעו לכאן כשהם בשיאם.

אחרי שנים ארוכות בתעשיית המוזיקה, LP (לורה פרגוליצי) זכתה לפריצה הגדולה שלה עם הלהיט הענק שתקוע לנו בראש שכבר שנה - "Lost On You", שגם זכה לתואר השיר הכי משוזאם של השנה האחרונה. גם "Muddy Waters" ו-"Other People", שירים נוספים שלה, זכו להצלחה. חוץ מעשייתה כזמרת יוצרת עם 3 אלבומים ברפרטואר, LP היא גם כותבת שאחראית לכמה להיטי פופ של זמרות כמו ריהאנה וכריסטינה אגילרה.

כמובן שאת הפסטיבל-של-יום-אחד הזה יפתחו שמות מקומיים - דיג'יי דלית רצ'סטר תכניס את הקהל לוייב הנכון בתחילת הערב, ואליה יצטרפו נתן גושן (שזכה להצלחה בינלאומית השנה בעקבות הרמיקס ללהיט שלו "Thinking About It") וקוקי לבנה. הכרטיסים יעלו החל מ-249 ש"ח וניתן לרכוש אותם בזאפה *9080 או כאן.