מוזיקה

ענת מלמוד ואדם בן אמיתי - חי ונושם

שיתופי פעולה בין אמנים ישראלים תמיד יוצרים משהו חדש ומרענן. הפעם מדובר בשני הזמרים המוערכים ענת מלמוד ואדם בן אמיתי, שמנסים לקחת אותנו רחוק מהרעש והבלגן של השבוע ומשחררים את "חי ונושם", שיר ראשון מאלבומה הבא של הזמרת

מערכת mako מוזיקה | mako | פורסם 07:29 10.08.17 

שנה גודל אות

בשנים האחרונות ענת מלמוד הוציאה לא מעט שירים מצליחים, ביניהם "ניגון" ו-"פשוט השיר", שזיכו אותה בפרס אקו"ם. עכשיו הזמרת בת ה-28 מוציאה סינגל חדש בשם "חי ונושם", בו היא משתפת פעולה לראשונה עם הזמר אדם בן אמיתי. השיר שעוסק באינטנסיביות של חיי היום יום, מבקש להקדיש רגע של מחשבה ולהיזכר בשביל מה אנחנו נלחמים כל כך קשה.

עבור בן אמיתי לא מדובר בשיתוף פעולה ראשון. ב-2012 הוציא את אלבום הבכורה שלו "קעקוע", שכלל את הדואט "את לא יודעת" עם אביגיל רוז. במקביל ליצירותיו שלו, הוא משמש גם כגיטריסט וכמפיק מוזיקלי של אמנים מהשורה הראשונה, ביניהם ארקדי דוכין, נורית גלרון, אפרת גוש ושלומי שבן. בשנה שעברה הוא שחרר יחד עם איה כורם, שותפתו לחיים, את האלבום "2023", אותו הפיק מוזיקלית.

"חי ונושם" הוא השיר הראשון מתוך אלבומה השני של מלמוד, אותו תוציא בחודשים הקרובים. הזמרת צפויה להופיע בצוללת הצהובה בירושלים ב-6.9, שם תבצע את הסינגל החדש יחד עם אדם. בנוסף, תופיע גם באלט סטודיו בעפולה ב-14.9 ובעשן הזמן בבאר שבע ב-23.10.

מילים: ענת מלמוד | לחן: אדם בן אמיתי וענת מלמוד