כפי שפורסם ב-mako: שיתוף הפעולה בין עומר אדם, אודיה ושרק. הבוקר השלישיה הוציאה את "צמוד צמוד" ולמעשה מדובר בפעם הראשונה שאודיה ואדם מקליטים יחד שיר - אחרי שאודיה כתבה לאדם כבר כמה שירים שהפכו ללהיטים (הבולט מביניהם, "אני" שיר העזיבה לדובאי). השיר לווה עם קליפ ומי שהייתה אחראית על ההלבשה היא הסטייליסטית המובילה, אור לוזון.

השיר הגיע בהפתעה למעריצים, רגע לאחר שאדם נאלץ לדחות הופעה בפארק הירקון ליום חמישי - אותו היום שבו אודיה תופיע בהיכל מנורה. בסרטון שהעלו ברשתות אודיה טענה שהיא רוצה פיצוי והוא הגיב: "סתמי, יוצא לנו שיר". השיר מלווה בשורות שמלאות בהומור עצמי, כמו אודיה שאומרת לאדם: "איזה שכונה יכפית של זהב אתה בכלל ממשמר השבעה", אחרי שהוא מציע: "הייתי יורד על הברך מבקש את ידך פה מול כל השכונה". ובסיום השיר אדם שמודה: "איזה שיר מוזר".

גם עבור שרק, שהוחתם על ידי אדם עוד לפני המלחמה, מדובר בצעד משמעותי כי זו הפעם הראשונה שהוא זוכה להקליט איתו שיר משותף. לפני כן, אדם הקליט מחדש את "סטלות" של הראפר שהפך ללהיט שטח. כאמור, הפעם הקודמת שבה אודיה ואדם שיתפו פעולה היה ב"אני", השיר שהגיע רגע לפני שאדם עזב לדובאי לחצי שנה (כפי שנחשף ב-mako).

תלונות המעריצים לקראת המופע

מוקדם יותר היום פרסמנו פרסמנו תלונות של מעריצים שפנו אלינו בטענה שלא ניתן להשיג את המוקד או לקבל החזר כספי, למרות שהובטח להם על ידי הזמר עצמו, אחרי שנאלץ לדחות את ההופעה שהייתה אמורה להתקיים אתמול (שני). באופן חריג, קופות תל אביב, החברה שאחראית בין היתר על מכירת הכרטיסים - הגיבה בשמו.

"אנחנו נמנעים בדרך כלל ממתן תגובות לכתבות מעין זו אולם לאור הפער הקיצוני בין הכתבה לבין שארע בפועל, בחרנו הפעם להגיב. שעות פעילות המוקד שלנו הינם בין השעות 9:00 בבוקר עד 17:00. אתמול לאחר שטופלו מעל 2500 פניות המוקד נסגר. במקום להציג הודעה שמוקד סגור הלקוחות שפנו לאחר השעה 17:00 בלבד קיבלו הודעה שהמוקד עמוס ולא ניתן להגיע לנציג. בשעה 20:30 הבחנו בתקלה והיא טופלה.

"בנוסף, באזור האישי באתר של קופת ת”א יכול כל לקוח לבצע מגוון פעולות באופן עצמאי, 24/7 לרבות ביטול, החלפת תאריך (במידה ויש מקומות זמינים כמובן), משלוח חוזר של כרטיסים וכיוצ"ב. קופת תל אביב תמשיך לספק שירות מצוין ללקוחותיה ומאחלת מופעים מהנים וחג שמח ושקט".

סיון, אמא לנערה בת 16, סיפרה בשיחה עם mako אמש שהיא נפגעה מההתנהלות של הפקת המופע ועל הניסיונות לקבל החזר כפי שהבטיח עומר אדם: "לצערי לא הצלחתי לאתר אותם. דבר אחד אומר - זה לא פייר. ניסיתי גם בטלפון ובוואטסאפ. אין מענה, הכל דיגיטלי, אין עם מי לדבר. בווטסאפ כותבים 'שעקב עומס לא יינתן מענה למי שמחייג. חייגתי 10 פעמים היום".

לא קיבלת הודעה מקופת תל אביב שהודיעו על הופעה נוספת?
"כן, נתנו להזיז תאריך. אבל מה שנתנו לא מתאים לנו, בכל מצב יוצא שהבת שלי נשארת לבד. נתנו להחליף להופעה ב-18 (יום חמישי) שזה לא רלוונטי או להופעה של היום - היא לא תלך לבד, היא ילדה בת 16, היא הייתה אמורה ללכת עם חברות, ולחמישי רכשתי כרטיסים למופע של אודיה עם הבת שלי. לא נוותר על זה".

מה תעשי?
"מקווה שיבינו את המצב, בסופו של דבר רכשתי דרך אתר קופת תל אביב. לא רוצה החזר, אבל זיכוי להופעה לזמר אחר במועד שיתאים. ההפקה הסירה אחריות, לא ביטול ולא זיכוי".