פרסום ראשון: ל-mako נודעו הפרטים על מופעי הענק של אייל גולן בבלומפילד, שיתחילו ביום חמישי הקרוב. אחרי שנמכרו 150 אלף כרטיסים לחמש הופעות שיתקיימו באצטדיון התל אביבי, ממדי המופע נחשפים. הבמה עליה יופיע גולן לצד להקתו תהיה בצורת שמש עולה, ובנייתה נמשכה כ-10 ימים, ככל הנראה אחת הבמות הגדולות עליהן הופיעו בישראל.

רוחבה של הבמה למעלה מ-100 מטרים וגובהה 25 מטרים, ועליה יותר מ-1,000 מטר רבוע של מסכים, 800 פנסי תאורה חכמים ופירוטכניקה הכוללת תותחי אש ולייזרים. המופע יימשך כשעתיים בהן יבצע גולן על הבמה שירים מכל התקופות שלו, לצד שירים מאלבומו החדש, "עם ישראל חי".

במה אייל גולן בלומפילד
הבמה של אייל גולן בבלומפילד

לצד גולן יהיו על הבמה יותר מ-100 נגנים, ביניהם התזמורת הסימפונית ירושלים, הלהקה הקבועה שלו וכן נגנים אורחים. כזכור, גולן הכריז על המופעים בבלומפילד בחודש מרץ - והכניס את המעריצים לסחרור. רוכשי כרטיסים שחיכו שעות באתר קופת הכרטיסים סיפרו ל-mako: "אני הייתי בתור שעה, היו למעלה מ-70 אלף אנשים לפניי, כשזה הגיע לאלפים בודדים זה זרק אותי החוצה ולא הצלחתי לרכוש. בטלפון אי אפשר להשיג אף אחד, אין מענה, תפוס שם, מבאס מאוד". מאז סיפרו בסביבתו של גולן כי נלחמו בבוטים שתפסו תורים של רוכשי כרטיסים.