נסרין משחררת מיני-אלבום חדש, ותוקפת בעקיפין את ליאל אלי לאחר הביקורת שספגה ממנה. רגע לפני פסח ולפני הופעה בהיכל מנורה, נסרין קדרי מוציאה את "2024", שכולל ארבעה שירים: "אין לי", "אישה מלכה", "אוהבת אותך" ו"למה לי למה לו". בשיר "למה לי למה לו", נסרין משיבה לליאל אלי - כוכבת הרשת שציינה שמערכת היחסים של נסרין עם בעלה, רום שמיר, נראית לה "רעילה".

"אלף פעמים עשיתי בלאגן, על כל מה ששברתי הוא שילם במזומן. שמעתי דיבורים, אמרו לי 'זה רעיל', נראה לי שצדקו - אני אטום ואתה טיל!" שרה נסרין באחד משירי המיני-אלבום. כזכור, בחודש פברואר האחרון שיתפה ליאל אלי את מחשבותיה בעקבות הצפייה בסדרת הריאליטי של נסרין ובעל - והקטע הנ"ל בשיר הוא התגובה של נסרין.

"רום מזכיר לי מערכת יחסים רעילה שהייתה לי בעבר", כתבה בזמנו אלי בסטורי שלה אל מול מאות אלפי העוקבים שלה. "הוא עושה לי וייבים רעים. לדעתי, הם פשוט לא מוציאים את המיטב אחד מהשני. ואני יודעת שקל לשבת על ספה ולשפוט, אבל סליחה, זה באמת עשה לי קושי לצפות והייתי חייבת לשתף".

עוד לפני התגובה המוזיקלית שיצאה היום, נסרין הגיבה לדבריה של אלי: "אני חושבת על כל הנשים שמקבלות הערות על הזוגיות שלהן מנשים אחרות וחייבת להגיד לכן משהו - כל מי ששופטת את הזוגיות שלך באוזניים של אחרים, היא במילה אחת: רעה", כתבה הזמרת בסטורי שלה.

ליאל אלי נגד נסרין קדרי ורום שמיר (צילום: instagram)
צילום: instagram

מלבד העקיצה לכוכבת הרשת, פונה נסרין בשיר לבעלה, רום, באופן ישיר: "רום, אתה זוכר איך הכול התחיל? כמה פעמים עשיתי טעויות, נפלתי על גברים שרק עושים לי בעיות". על המילים והלחן של "למה לי למה לו" אחראים רותם חן, צליל קליפי ואופיר מלול, שאחראי גם לעיבוד ולהפקה.